Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #104  
Παλιά 14-03-13, 21:50
Το avatar του χρήστη harris samos
harris samos Ο χρήστης harris samos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-12-2008
Περιοχή: Σαμος
Μηνύματα: 4.507
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην harris samos
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Diskus fan Εμφάνιση μηνυμάτων
Έχει βγει η ψυχή μου να πείσω τους δισκάδες ότι πρέπει να έχουν το κατάλληλο ενυδρείο για να βάλουν δίσκους..... ΔΕΝ θα το αντέξω και για τα "τέρατα".
Μέχρι στιγμής μόνο έναν (και μάλιστα πρώην δισκά... με τον οποίο είχαμε την σχετική διαφωνία για το μέγεθος ενυδρείου, που θα χρειάζονταν τα καινούργια ψάρια του) βλέπω να ετοιμάζει ενυδρείο για τέτοιου είδους ψάρια.
Ας ΜΗΝ το ξεκινήσουμε λοιπόν... το τι βλέπετε και τι όχι μερικοί-μερικοί!!!!
τα τερατα που λες μονο τερατα δεν ειναι πιστεψεμε 1000 λιτρα ειναι υπεραρκετα μεχρι να βγει ζευγαρι μετα τα αλλα φευγουν απλα αλλα κατορθονεις πραγματα που 5-6 στον κοσμο το κανουν να δεις αυτα τα ψαρια να γενανε σε ενυδρειο ασε λιπον τα τερατα στην ακρη ειναι αλλο επιπεδο ........
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Stivv27 Εμφάνιση μηνυμάτων
Δηλαδη τι ακριβως ενοουμε με το καταλληλο ενυδρειο?
Λιτρα ειχαν με το παραπανω
Νερο ειχαν σουπερ
Βιολογια ειχαν
Αμμος φυλλα ριζες και πολυ λιγο φωτισμο!
Δηλαδη τι αλλο θελαν?
stivv αμα βγαλεισ ακρη με τους δισκαδες σφηρα μου κλεφτηκα

τους ειχα σε 360 λιτρα 6 δεν ηταν καλα λενε
τους εβαλα σε 700 με σαμπ 200 λιτρα 11 δισκους με οσμοση με καθημερινες αλλαγες με τις καλυτερες τρωφες καταφερνα γενες αυτοι που μου ειχαν πρωτηνει να βαλω οσμοση μετα μου ειπαν οτι εχω ψαρια με ημερομηνια ληξεις σε νεκρο νερο τα ψαρια μου ηταν χαλια οπως λενε ειχα και 3 αγγελοψαρα μεσα τα εριξα 1 εκ μεσα δε θα κανουν σκελετο φωναζανε εβαζα μονο α/ο γινανε 26 εκ υψος ε σκελετο δε κανανε αστα
δες τα και εσυ και πες μου
BORKED

συγνωμη που παρεμβενω ετσι στο θεμα σου φιλε αλλα καλυτερα που δε εμπλεξες με δισκους γλυτωσες πολυ μυρλα γκρινια και ανχος και πολλες παπατζες

μεχρι να μη καπνιζω κοντα στο ενυδρειο μου ειπανε γιατι θα αρρωστησουνε ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΛΙΓΟΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟΙ
__________________
Ένας βλάκας που περπατάει, αξίζει πιο πολύ από δέκα διανοούμενους που κάθονται...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη harris samos : 14-03-13 στις 21:50 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01632 seconds with 10 queries