Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #25  
Παλιά 24-02-13, 21:33
Το avatar του χρήστη ska13
ska13 Ο χρήστης ska13 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 16-11-2012
Περιοχή: Αγ.Στεφανος
Μηνύματα: 39
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από rtolis Εμφάνιση μηνυμάτων
Από όσο ξέρω το ίδιο. ELT BE-236-2. Made in Spain. Ξαναλέω το χρησιμοποίησα μόνο με Τ8. Δεν έχω κάνει άλλα πειράματα και απλώς αναφέρω τι γράφει πάνω του.
βασικα ειχα ενα elt αλλα ήταν made in china και μολις ζεσταίνονταν λιγο έσβηνε βεβαια αυτος ο μετασχηματιστη ειναι ηλεκρτονικος εγω την "πατεντα" την εχω κανει με μηχανικο και σταρτερ (για αυτο φάνηκε παραξενο σε καποιους φιλου δικαιλογιμενα και γω με δυσπιστία το δοκιμασα)
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kostas82 Εμφάνιση μηνυμάτων
όχι ρε συ ,ειρωνεία ούτε καν , απλά μου φαίνεται περίεργο και ήθελα να δω συνδεσμολογία πως το έκανες
οπως κανουμε μια απλη συνδεσμολογια με Τ8 (την βρησκεις ευκολα στο ιντερνετ) παντος απο οτι ξερω και οι δυο λαμπες λειτουργουν με τον ιδιο τροπο http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%9B%CE%B1%CE%BC%CF%80%CF%84%CE%AE%CF%81%CE%B1%C F%82_%CF%86%CE%B8%CE%BF%CF%81%CE%B9%CF%83%CE%BC%CE %BF%CF%8D
βεβαια μπορει να σου λεω και μπουρδες παντως σε μενα δουλευει! αν καποιος φιλος ηλεκτρολογος εχει διαφορετικη (τεκμηριωμένη) αποψη θα χαρω και νομιζω ολοι να την ακουσουμε-διαβασουμε
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ska13 : 24-02-13 στις 21:33 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01644 seconds with 11 queries