Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #81  
Παλιά 16-02-13, 11:54
Το avatar του χρήστη johnpecn`
johnpecn` Ο χρήστης johnpecn` δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-08-2008
Περιοχή: Βυρωνας
Μηνύματα: 1.640
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από pink corall Εμφάνιση μηνυμάτων
Να ρωτησω;
Εβαλα siporax.To ενα σφουγγαρι το αφαιρεσα ωστε να μην μπουκωνει οπως μου ειπατε.
πως το αποθηκευω/συντηρω ωστε να ειναι οκ μεχρι να το χρειαστω ξανα?θα το χρειαστω?
ο θερμοστατης εχω την εντυπωση δεν λειτουργει(παλι...)λεω παλι γιατι σε 2 χρονια εχω αλλαξει 2 ργμ.Τι φταιει?
οταν τον εβαλα αναψε το λαμπακι για λιγο και μετα εσβησε.μετρω θερμοκρασια και ηταν 23 χθες.ανεβαζω,λαμπακι δεν αναβει ομως και συνεχιζει και σημερα να ειναι 23...τιιιιιι γινεται??
-------------------------
δεν χρειαζεται καποια ιδιαιτερη αποθηκευση βαλτο σε ενα σακουλακι να μην γεμισει σκονες κλπ και ειναι οκ,γιατι το εβγαλες δεν χωραγε;εγω αν θυμαμαι καλα εβγαλα τον ανθρακα στο ιδιο φιλτρο και συμπληρωσα siporax.Ο θερμοστατης αν τον γυρισεις στους 27 ασ πουμε δεν αναβει το λαμπακι;Τα θερμομετρα δεν ειναι ακριβειας μπορει μεσα να εχεις 26 βαθμους και να δειχνει 24 εγω εχω 2 μεσα στο ενυδρειο το ενα δειχνει 27 και το αλλο 25
ενας σωστος τροπος για να διαλεξεις θερμομετρο ειναι στο μαγαζι να βαλεις κατω 10 και να διαλεξεις ενα που δειχνει την θερμοκρασια που δειχνουν τα πιο πολλα (θα δεις οτι ολα δειχνουν διαφορετικες θερμοκρασιες 1-2 βαθμους διαφορα, καποια και 3με 4)
__________________
test
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01501 seconds with 10 queries