Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #45  
Παλιά 14-02-13, 00:10
Το avatar του χρήστη johnpecn`
johnpecn` Ο χρήστης johnpecn` δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-08-2008
Περιοχή: Βυρωνας
Μηνύματα: 1.640
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από rtolis Εμφάνιση μηνυμάτων
ο Λαβύρινθος δεν είναι ζωτικής σημασίας. Ή μάλλον είναι ζωτικής σημασίας με διαφορετική χροιά από αυτή που εννοείς. Χρησιμοποιείται όταν δεν μπορούν να αναπνεύσουν με τον κλασσικό τρόπο. Σαν να είμαι εγώ κάτω από τη θάλασσα και να χρειάζεται να ανεβαίνω να παίρνω αέρα.
Για αυτό άλλωστε οι μονομάχοι έχουν περάσει στην ταξινόμηση από τα Αναβαντοειδή στα Περκόμορφα.
Το να ανεβαίνει στην επιφάνεια για να αναπνεύσει σημαίνει ότι ΔΕΝ παίρνει όσο οξυγόνο πρέπει.
μπορεις να μας δωσεις καποιο λινκ; πρωτη φορα τ ακουω αυτα.
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ChocolatePuma Εμφάνιση μηνυμάτων
Τα 60ρια του ΙΚΕΑ αντέχουν και αποτελούν καλή λύση

Θα συμφωνήσω όμως με τον rtolis, πως οι πληροφορίες είναι ήδη αρκετές για έναν αρχάριο, ο οποίος ξεκίνησε λάθος...όπως οι περισσότεροι από εμάς!στην ουσια δεν τις εχουμε πει τιποτα παρα μονο τι μπορει να κανει σημερα για την θερμκκρασια
Επίσης θα συμφωνήσω, να κοιτάξει το post του kgf12345 μήπως και σωθούν τα ψάρια
το ποστ του φιλου λεει οτι εχουμε πει πιο πριν με τον λεανδρο, απλα εγω διαφωνο στο να παει το ψαρι πισω και να ξεγραψει το αλλο ψαρι..επισης προτειναμε δοχειο σαν φτηνη λυση ωστε να ζησουν τα ψαρια μεχρι να τα χαρισει η να αποφασισει τι θα κανει γιατι η αγορα ενυδρειου και απροοπτη κιολας ειναι τσουχτερο εξοδο
__________________
test
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02598 seconds with 11 queries