Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 13-02-13, 18:59
Vangelis21 Ο χρήστης Vangelis21 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 04-04-2012
Περιοχή: ΑΘηνα
Μηνύματα: 1.041
Προεπιλογή

το αν εχει τρυπα θα πρεπει να το δω. Ακουω προτασεις ομως...
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sammy Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν δεις μονομάχους να έρχονται από παραγγελία στα μαγαζιά θα φρικάρεις αν σε φρικάρουν όλα αυτά που προαναφέρεις. Έρχονται κυριολεκτικά σε μια κουταλιά νερό μέσα σε κάτι μικρά σακουλάκια σαν αυτά που χρησιμοποιούνται για να βάζουν μικροπράγματα όπως σκουλαρίκια, βίδες, παξιμάδια κ.δ.ά.Ίσως φταίει η φυσική τους ιδιότητα να μπορούν να επιβιώνουν σε ελάχιστο νερό αλλά και από την άλλη αυτή η μανία του ανθρώπου να το "τραβάει από τα αυτιά"και να βγάζει τον κομπλεξισμό του πάνω σε αθώα και ανήμπορα πλάσματα που δεν μπορούν να αντισταθούν αλλά ούτε και να διαμαρτυρηθούν.
ωραια συμφωνοι, προτασεις να αρχισουμε σιγα σιγα να φτιαχνουμε τα πραγματα ομως, γιατι εχω βαρεθει να ακουω "ε ετσι κανουν ολοι, τι να κανουμε κι εμεις".

Εγω εχω σκεφτει την προταση να φτιαξει στον ιδιο χωρο ενα ενυδρειο 300-400 λιτρα με διαχωριστικα ανα μονομαχο οπου τουλαχιστον θα μπορει να διακοσμησει, φυτεψει αλλα και χρησιμοποιησει φιλτρο

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Vangelis21 : 13-02-13 στις 18:59 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01813 seconds with 11 queries