Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #103  
Παλιά 06-02-13, 09:13
Το avatar του χρήστη ChocolatePuma
ChocolatePuma Ο χρήστης ChocolatePuma δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-04-2012
Περιοχή: Μαρκόπουλο Αττικής
Μηνύματα: 4.653
Προεπιλογή

Καλημέρα
Να ξεκαθαρίσω κατι για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις
Το συγκεκριμένο θέμα το άνοιξα με σκοπό την ανταλλαγή απόψεων και τίποτε άλλο
Αν δεν είμαστε σε θέση να κρατήσουμε ένα θέμα ανοιχτό, παρόλο που διαφωνούμε, αυτο είναι το προβλήματα κι όχι οι τροφές των ψαριών μας

Δεν πρόκειται να προσβαλω συνομιλητή μου, αλλα θα απαντήσω οσο πιο κοσμια γινεται, αν προσβληθω.
Αν κάποιος νιώθει πως απο τα γραφόμενα μου έχει δειχτει, ζητάω προκαταβολικά συγνώμη χωρίς όμως αυτο να σημαινει ότι συμφωνω με όσα γράφει η όσα κανει.

Ο καθένας εχει τις απόψεις του για το συγκεκριμένο θέμα, ο καθένας έχει τα δικα του επιχειρήματα κι αυτα οφείλει να προβάλει.
Δεν σκοπεύω να πείσω κάποιον ότι κανει λάθος να ταιζει ζωντανές τροφές, ούτε ομως σκοπεύω να αλλάξω γνώμη πως το ταισμα ζωντανών αποτελεί μονόδρομο.
Ο καθένας έχει την άποψη μου, οφείλουμε όλοι μας να τη σεβαστούμε, έστω κι αν διαφωνούμε.

Αυτα προς αποφυγή παρεξηγήσεων
__________________
Σύμφωνα με τελευταία μελέτη του Εθνικού Θαλάσσιου Ενυδρείου της Βρετανίας και των πανεπιστημίων του Πλίμουθ και του Έξετερ, η παρατήρηση των ψαριών την ώρα που κολυμπούν «ρίχνει» την αρτηριακή πίεση και τους καρδιακούς παλμούς, μειώνοντας το στρες και οδηγώντας σε κατάσταση ηρεμίας.
 
Page generated in 0,01368 seconds with 11 queries