Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #25  
Παλιά 28-01-13, 01:49
Το avatar του χρήστη nikolaosbouk
nikolaosbouk Ο χρήστης nikolaosbouk δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-01-2012
Περιοχή: Καλαμαρια
Μηνύματα: 947
Send a message via Skype™ to nikolaosbouk
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kostas82 Εμφάνιση μηνυμάτων
με 27 βατ power led μπορεί να μεγαλώνει και ακροπόρες κανονικότατα συν ότι δεν θα έχει εξάτμιση και ανέβασμα της θερμοκρασίας , για αυτό το λέω όχι ότι και οι τ5 δεν είναι καλές
+100
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Siberian Εμφάνιση μηνυμάτων
Γεια χαρά παιδιά...και καλή χρονιά σε όλους...οι διαστάσεις που σκέφτομαι και είναι οι μέγιστες για το χώρο μου είναι 50 χ 50 χ 50...κοντά στο blenny δηλαδή...μόνο που θα είναι καθαρά....

Πήρα πρόσφατα και προσφορά για το συγκεκριμένο μαζί με sump 40x40x40...Βέβαια για τις τεχνικές λεπτομέρειές θέλω την γνώμη σας...

O pet προτείνει skimmer της red sea το deluxe slim και φωτισμό μια aqualum pro bar kai 2 aquastrip μια white και μια combo reef 7.5 + 7.5 W.

Η ερώτηση μου είναι η εξής:

Skimmer red sea η΄το deltec mce 300 ? Ποια είναι καλύτερο και από πλευρά θορύβου πως πάνε; deltec 300 δαγκωτο!!!

Ο φωτισμός λίγος δεν είναι; Nai

Κυκλοφορητές επιλέγει της aquael, τους έχει δοκιμάσει κανείς; και κινεζους να βαλεις εισαι οκ

Τέλος στο πακέτο βάζει UV: Πόσο απαραίτητη είναι όπου και αν διαβάζω οι απόψεις διίστανται ... ΙΜΙΟ δεν την χρειαζεσαι(εχω και δεν την δουλευω)

Ευχαριστώ για το χρόνο σας...Όπως φαντάζεστε η τιμή είναι πολλαπλάσια...

οκ
__________________
Reef-ακιας και Disk-ακιας

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nikolaosbouk : 28-01-13 στις 01:49 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01382 seconds with 11 queries