Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #23  
Παλιά 31-12-12, 23:34
Το avatar του χρήστη Nick74
Nick74 Ο χρήστης Nick74 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-12-2011
Περιοχή: Περαμα
Μηνύματα: 4.452
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από capetanakis Εμφάνιση μηνυμάτων
Ολα ειναι πιθανα αφου εχουμε δει και εδω μεσα πολλα παραδειγματα ''απιθανων'' περιπτωσεων με αβγα να εκκολαπτονται και μικρα να επιβιωνουν σε ενυδρεια χωρις φιλτρα και τροφη για πολλους μηνες.
Παλι καλη χρονια σε ολους και μακαρι να πανε ολα οπως τα θελει ο καθενας μας.


ok ρε παιδια για να μην ειμαι εγω ο γρουσουζης της παρεας μακαρι να ειναι ετσι (αν και χμμμ...)

Το θεμα φιλε capetanakis με τα ενυδρεια χωρις φιλτρανση και τροφη που θιγεις ειναι κατι εντελως διαφορετικο και σε καμια περιπτωση δε μου μοιαζει απιθανο κατι τετοιο γιατι εστω μια στις εκατο ενα μικρο οικοσυσημα μπορει να εχει βρει την ισορροπια του (εξ αλλου απ οσο βλεπω εξω ηδη εχει γινει μοδα η προσπαθεια τετοιων αυτονομων μικρο-οικοσυστηματων, βεβαια θα μου πεις αλλο να το στησεις με πολυ κοπο και προσπαθεια ετσι κι αλλο να συμβει εντελως τυχαια, ομως δεν αποκλειεται)
Τελος παντων, θεωρω λογικοτερο να συμπληρωσει ο φιλος μας τη φορμα των ασθενειων και αν γινεται να μας δειξει μερικες φωτογραφιες παρα να του δωσουμε οδηγιες παραγωγης αρτεμιας


Καλη χρονια κι απο μενα
__________________


Βγαλτε τους μονομαχους απο τις γυαλες και τα δεκαλιτρα και βαλτε μεσα τον petshop-ά που σας το προτεινε.
Γλυφτες ΔΕΝ υπαρχουν (λετε ο Αμαζονιος να εχει τζάμια) ? Και τα γατοψαρα ειναι κανονικα ψαρια κι οχι καθαριστες, οποιος θελει καθαριστρια, εχει στη Χρυση Ευκαιρια
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01490 seconds with 11 queries