Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #2  
Παλιά 06-12-12, 22:36
Το avatar του χρήστη Skydiver
Skydiver Ο χρήστης Skydiver δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 27-05-2012
Περιοχή: Αθήνα, Νίκαια
Μηνύματα: 1.093
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από beeromixalhs Εμφάνιση μηνυμάτων
καλησπέρα στους μποστανάδες
Δεν είμαι πλασιέ απλά προσπαθώ να βοηθήσω όσους έχουν φυτεμένα.
Αν και το είχα στα χέρια μου πάρα πολύ καιρό μόλις πρίν λίγες μέρες το έβαλα σε λειτουργία. Δε ξέρω πόσοι από εσάς το έχετε αυτό ή κάτι παρόμοιο, αλλά εγώ παρατηρώ πως το ποσοστό διάχυσης μέσα στο νερό πλησιάζει το 100%. Δηλαδή φουσκάλες μπαίνουν αλλά δε βγαίνουν. Όλες διαλύονται μέσα στο νερό πρίν φτάσουν στην έξοδο. Έχει τα μειονεκτήματα του βέβαια. 1ο) μεγάλος όγκος (αν και αυτό που έχω εγώ μπορεί να μικρύνει) αλλά λόγο του χρώματος του είναι διακρυτηκό πίσω από πράσινα φυτά. 2ο) η τιμή του είναι μεγαλύτερη από ένα κλασικό διαχύτη και 3ο) όντας η έξοδος του χαμηλά δεν μπορείς να επιτύχεις ικανοποιητική ανατάραξη σε όλη την επιφάνεια του ενυδρείου. Κατά τα άλλα δε βλέπω κάτι άλλο αρνητικό. Για όσους δεν έχουν τη δυνατότητα να βάλουν το co2 στην εισαγωγή του φίλτρου είναι ιδανικό.
Όποιος άλλος έχει γνώμη ας την πει να μας βοηθήσει.
Και εγώ αυτόν έχω υπόψιν μου !!!! Κυκλοφορεί σε τρία (3) μεγέθη (S, M & L). Εγώ σκέφτομαι να πάρω τον Large αλλά απ' ότι λες κάνει δουλειά και ο Small . Το σκέφτομαι τώρα... Ίσως τελικά πάρω και εγώ τον Small ή τον Medium το πολύ πολύ. Θα δω, αν και ο Large δεν έχει μεγάλη διαφορά στην τιμή. Αν θυμάμαι καλά γύρο στα 20$ πρέπει να έχει. Το μόνο που με χαλάει είναι το μέγεθος που όπως είπες και εσύ μπορεί να αλλάξει (πάντα προς τα κάτω... ). Θα δείξει τι θα αποφασίσω στο τέλος.
__________________
http://tommytomato.rockinghamgateway.com/wp-content/uploads/2008/05/fish_animated.gif
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01527 seconds with 10 queries