Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #71  
Παλιά 19-11-12, 23:48
Το avatar του χρήστη Konstantin79
Konstantin79 Ο χρήστης Konstantin79 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-07-2010
Περιοχή: Κάπου
Μηνύματα: 637
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Giwrgos5 Εμφάνιση μηνυμάτων
καλησπερα σε ολους. να πω και εγω την γνωμη μου. τον εχετε παρει απο τα μουτρα τον ανθρωπο. κοντρα και ειρωνεια συνεχεια και καποιοι θα χαρουν αν τουμπαρουν οι δισκοι σε αυτα τα λιτρα η δεν καταλαβα καλα!!!!!! εγω εχω ενα 250λ και εχω μεσα 11 δισκους εκ των οποιων ο ενας ειναι 16π και μεγαλωσε εκει μεσα και οι υπολοιποι ειναι απο 10-14π απο δικες μου γενες. αλλαγες νερου κανω καθε εβδομαδα 60-70% εχω δυο φιλτρα 1300αρια φουλ βιολογια και μετρησεις εχω σταματησει να κανω εδω και καιρο. το νερο ειναι βρυση 7-7.4ph και μονο αντιχλωριο βαζω. ταιζω 5-6 φορες την ημερα και οι 4 ειναι καρδια. ΠΡΟΚΑΛΩ οποιον θελει να ερθει σπιτι μου να τα δει ολα αυτα απο κοντα!!! ημαρτον ρε παιδεια μολις πει καποιος για δισκους αμεσως να τον αποθαρυνουμε. δεν ειπε το παιδι οτι θα τους βαλει σε 80λ σε 180λ ειπε. μην τρελαθουμε τωρα. σιγουρα οσο ποιο μεγαλο τοσο καλυτερο αλλα οχι να περιμενουμε να τουμπαρουν για να δουν οι υπολοιποι οτι καποιος ειχε δικιο. ημαρτον!!!
Επιτελους ανοιχτο μυαλο!
Θα χαρω πολυ φιλαρακι να δω το ενυδρειο σου κ να παρω συμβουλες!
Το σιγουρο ειναι οτι αργα κ υπομονετικα θα τα κανω ολα οπως πρεπει, και δεν προκειται να δωσω σε κανενα τη χαρα της αποτυχιας, γιατι απλα ΔΕ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ!
Ξερω οτι το θεμα Δισκος ειναι λεπτο και ειναι "για λιγους"! Το παρατηρω 3χρονια τωρα, κ με οσους εχω μιλησει, εχουν σταματησει να ασχολουνται με φορουμ γιατι ολοι τους αποθαρρυνουν.
Εγω απο την πλευρα μου κραταω τα θετικα των εμπειρων σ'αυτο το πολυτιμο για μας τους χομπυστες φορουμ, και εδω θα ειμαστε οταν θα παρουσιασω το καμαρι μου με περισσεια χαρα!!!!!
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από exelix Εμφάνιση μηνυμάτων
Μάλλον το έχεις πιάσει λάθος το νόημα των παρατηρήσεων που γίνονται και δεν είναι ειρωνίες, απλά συζητάνε σε πιο χαλαρό επίπεδο.

Όπως θα πει κάποιος ότι οι καρδινάλιοι θέλουν μαλακό νερό και μήκος στο ενυδρείο θα το πει και για τους δίσκους, άρα δεν είναι άλλη η αντιμετώπιση.
Πρεπει ομως να παραδεχτεις οτι οποιος τολμησει να παρεκκλινει εστω και λιιιιιιγο απο τα στανταρ των Δισκων, πεφτει ξυλο!!! χεχεχεχε!!!

Εγω παρολαυτα δε μασαω, και συνεχισζω ακαθεκτος τον δρομο μου προς την επιτυχια!!!!
__________________
Η έλλειψη επικοινωνιας θα είναι η αρχή του τέλους του ανθρώπινου γένους!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Konstantin79 : 19-11-12 στις 23:48 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01621 seconds with 11 queries