Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #27  
Παλιά 18-11-12, 12:14
Macy Ο χρήστης Macy δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 28-08-2011
Περιοχή: Αμστερνταμ, Ολλανδια
Μηνύματα: 35
Send a message via Skype™ to Macy
Προεπιλογή

Σας ευχαριστώ πολυ
-------------------------
Καλημέρα,

Θα ήθελα να κάνω μία ερώτηση.
Δε ξέρω αν θα καταφέρει ν ζήσει ετσι ώστε ν μείνει νηστικός σήμερα και αύριο, για να φάει τν αρακά μεθ'αύριο. Και επειδή προχθές έμεινε νηστικός όλη μερα, κ χθές έφαγε έναν μόνο κόκκο απο την τροφή του, μήπως να του δώσω τν αρακά σήμερα ή αύριο, αντι για μεθ'αύριο;

Ακόμα, δε μπορώ να καταλάβω τι μπορεί να έπαθε, του έχω δώσει φάρμακο για αρρώστιες κ δεν έδειξε να βελτιώνεται καθόλου, κ ξανακάνω θεραπεία για αρρώστιες κ πάλι κανένα σημάδι, το νερό φαινόταν ΟΚ στ παλιό ενυδρείο απ όπου ξεκίνησε να έχει τ συμπτώματα, το άλλο χρυσόψαρο κ τ μηλοσαλίγκαρα φαίνονταν κ φαίνονται OK, τα φυτά ήταν κ είναι πολύ υγιεί, τόσο που τα έκοβα συχνά γιατί μεγάλωναν κ γέμιζε τ ενυδρείο. Δε μπορώ να καταλάβω τι μπορεί ν έπαθε. Γι'αυτό αν έιναι ο αρακάς να τον σώσει, να το κάνω σωστά μα όσο πιο σύντομα γίνεται, διότι δε ξέρω πόσο θα αντέξει. Από χθες αναπνέει κ γρήγορα. Ακόμα έκανα κ αυτό που είπε η κυρία στο pet shop, να τον βγάλω δηλαδή έξω απο το νερό για μερικά δευτερόλεπτα, κ ενώ όταν τ έκανα γ 1 δευτερόλεπτο στ υγιές ψάρι αυτό σπαρτάρισε κατευθείαν, το άρρωστο ψάρι δε σπαρτάρισε καθόλου. Ωστόσο χθες έκανε σα μουρλό για ν φάει όταν κατάλαβε οτι πήγα να τ ταϊσω, κ μέτα πάλι λήθαργος.

Σας ευχαριστώ πολύ κ πάλι καλημέρα σας

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Macy : 18-11-12 στις 12:14 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01494 seconds with 10 queries