Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 14-11-12, 12:36
hionoula Ο χρήστης hionoula δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 04-11-2012
Περιοχή: hrakleio
Μηνύματα: 30
Προεπιλογή

καλημερα!700 ευρώ το κουτί με 12 χιλιοστα πάχος, κρυστάλλινο καπάκι με λάμπες, δύο θερμοστάτες, δύο φίλτρα ένα εξωτερικό ένα εσωτερικό οξυγόνο θερμόμετρο και πλάτη όποια διαλέξω.όλες οι καλωδιώσεις έτοιμες. και εκείνος μου είπε ότι θα μπορούσα ένα τέτοιο ενυδρείο να το φυτέψω και να έβαζα μέσα διάφορους πολύχρωμους δίσκους αντί να το έχω για ένα ή δύο όσκαρ χωρίς φυτά γιατί θα τα φάνε αλλά έχω αγαπήσει το χοντροκεφάλα μου.. διαμορφώνω το χώρο και για αυτό είμαι λίγο βιαστική είχα σκοπό από την αρχή να πάρω μεγαλο ενυδρείο αλλά είχα την εντυπωση ότι δεν θα χωρούσε και έκανα μεγάλη χαζομάρα γιατί το πήρα 250 ευρώ μεταχειρισμένο και μου έφυγαν άλλα τόσα γιατί χρειάστηκε να αλλάξω σχεδόν όλο τον εξοπλισμό και ένα σωρό πράγματα να καθαρίσει από όπως ήταν πριν...επίσης βλέπω το ψαράκι μου και μεγαλώνει μέρα με τη μέρα και δεν θέλω να το φτάσω οριακά μέχρι να πάρω άλλο ενυδρείο.ξέρω είναι ακριβή η όλη ιστορία αλλά αν πάρω κάτι που δεν θα έχω προβλήματα χαλάλι. ΥΓ. το οσκαρ μου έχει πάρει τα πάνω του έκλεισαν οι πληγές και έχει βρει το χρώμα του.έχω βγάλει όλα τα πλαστικά από μέσα και έχω μια τεράστια πέτρα με τρύπες και μία μικρή ρίζα.κάτω χαλικάκι λείο. θα βάλω φωτό μόλις μπορέσω.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01458 seconds with 11 queries