Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 02-11-12, 13:35
Το avatar του χρήστη Stefan0s
Stefan0s Ο χρήστης Stefan0s δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 27-08-2010
Περιοχή: Πειραιάς , Αττικής
Μηνύματα: 174
Προεπιλογή

Τα συγχαρητήρια μου.

Ειλικρινά δεν μου είχε περάσει απο το μυαλό πως αυτός ο διαγωνισμός θα έβρισκε κοινοφελή σκοπό.

Και εκτός θέματος.
Δεν γνωρίζω κανένα απο τα παιδιά που πήραν αυτή την πρωτοβουλία , αλλα μήπως είναι σοφό όλοι όσοι συμμετείχαν σε αυτή την κίνηση , έμεσα ή άμεσα , (απο τον Τόλι που διατηρεί το φόρουμ στο Νιντάλ που οργάνωσε το διαγωνισμό ,μέχρι και τους dimis1978 που οργάνωσε τη συμμετοχή , exelix , maneni και όλους όσους τέλος πάντον κατάφεραν να δώσουν έμπρακτα άλλες διαστάσεις στα ενυδρειακά δρώμενα) να πάρουν διοικητικές θέσεις στην νέα προσπάθεια για το μέλλον του συλλόγου? Αποδεδηγμένα πλέον είναι καλοί άνθρωποι , με όρεξη , κάθε τους προσπάθεια να πιάνει τόπο και αλληλοσυμπληρώνονται.

Είμαι μηχανικός και θα σας πώ τι γίνεται στο 100% των περιπτώσεων που εμείς , οι πανεπιστημιακού επιπέδου μορφωμένοι συνάδελφοι 'άνθρωποι' , θέλουμε να χωρίσουμε κάτι που έχουμε δικαίωμα όλοι.
Τραβάμε κλήρο.
ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ δεν είχαμε τη θέληση/όρεξη/ήθος να αποποιηθούμε κάποιου διακαιώματός μας προκειμένου να κάνουμε κάτι καλό για τους συνανθρώπους μας.

Το Γ και ψόφησε.
Ίσως ένα μόνο ΜΠΡΑΒΟ αρκούσε.
__________________
Αν δεν βρέξεις κώλο ,ψάρι δεν τρως.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01349 seconds with 11 queries