Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 19-10-12, 22:52
Siberian Ο χρήστης Siberian δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 19-10-2012
Περιοχή: ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
Μηνύματα: 11
Προεπιλογή

Ευχαριστώ Κώστα....
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από jimmis1974 Εμφάνιση μηνυμάτων
αποψη μου 360 ευρω για το συγκεκριμενο δεν τα αξιζει ουτε με σφαιρες !!!!!!
Αν κρινω και απο την φωτο δεν μπορω να πω οτι ειναι και ομορφο , καλα καπακι δεν εχει ????? Αυτό είναι ρε Jimmy που μου αρέσει ότι δεν έχει αυτή τη πλαστικούρα απο πάνω για καπάκι συν ότι με τη πλάτη τη μαύρη πίσω κρύβει skimmer και φίλτρο.[/I][/COLOR]το θέμα μου όπως φαντάζεσαι δεν είναι να μου πεις αν είναι όμορφο η΄όχι, γιατί είναι υποκειμενικό αλλά αν εξοπλισμός που δίνει είναι αξιόλογος ή όχι, γιατί αν πρέπει να αλλάξω τα μισά με της deltec ας πούμε δεν αξίζει...

εφοσον θες σε κατι ετοιμο θα σου πρωτεινα χωρης δευτερη σκεψη να πας σε boyu tl550 ειναι 128λιτρα και μπορεις να βαλεις και κατιτις παραπανω.
Το εστησε φιλος μου πριν κανα 4 με 5 μηνες και δεν πεζεται το ενυδρειο , απιστευτα ομορφο και εχει τα παντα απο εξοπλισμο , εχει πλατη extra που εχει κρυμενα τα παντα , σκιμερ , θερμοστατη, απονιτροποιητη, και φωτισμο MH λαμπα παρακαλω !!!!!!!!!!!!!!!

Και εχει και βαση !!!
απιστευτη ποιοτητα κατασκευης και πολυ καλο καπακι ρυμθιζομενο , γενικος απιστευτο ενυδρειακι !!!
Για ψαχτο .....
http://www.ultimatereef.net/forums/s...d.php?t=277685
Η Βάση για το aqua medic είναι plus 117euro άλλα σε άσπρη λάκα και δεν ταιριάζει με το σπίτι οπότε έλεγα να κατασκευαστεί...Τα BOYO κινέζικα δεν είναι...και έχω διαβάσει διάφορους που γκρινιάζουν για το εξοπλισμό τους..Άλλη πρόταση έχουμε?
[/I][/I][/I]

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Siberian : 19-10-12 στις 22:52 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01527 seconds with 11 queries