Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #25  
Παλιά 09-10-12, 19:16
Το avatar του χρήστη Immortal
Immortal Ο χρήστης Immortal δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 01-06-2012
Περιοχή: Ζωγράφου
Μηνύματα: 269
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από chs Εμφάνιση μηνυμάτων
Επειδη καλο το δουλεμα αλλα σε ολα πρεπει να υπαρχει ενα οριο δε μου βγαζεις μια φωτογραφια σκετο το πορτοκαλι κοχυλακι να μου φυγει η υποψια οτι δεν ειναι χρυσοψαρο μιας και ειμαι <<καχυποπτος>> , γιατι κοχυλι να αλλαζει θεση και με ματακια πρωτη φορα βλεπω
Ρε παιδιά, δεν το καταλαβαίνω, γιατί να γίνεται τέτοιο πέσιμο? Δηλαδη αν το παληκάρι έβαλε ψάρι, εσύ τι θα κάνεις? Δε λέω ότι εγκρίνω, αλλά αυτό το <<λαϊκό δικαστήριο>> αλήθεια δεν το καταλαβαίνω... Δηλαδή τι τον κόφτει τον άλλον για να σε δουλέψει, δεν το καταλαβαίνω... Αν ήταν ψάρι, τότε προφανώς δεν τον νοιάζει που το δηλητηριάζει, άρα γιατί να τον νοιάξει αν εσύ το ξέρεις? Πρόβλημά του είναι , και προφανώς του ψαριού (εαν και εφόσον υπάρχει ψάρι)... Δηλαδή θα τρομάζουμε να ανεβάσουμε φωτογραφίες των ενυδρείων μας μήπως δει κανένας κανένα πορτοκαλί και το περάσει για ψάρι και μας μαλώσει? Άραγε κανένας από εμάς , έχει σταματήσει να αγοράζει από κάποιο πετ σοπ επειδή έχει ακατάλληλα ψάρια μαζί?
Επειδή φέρνει Pangasius?
Επειδή έχει το Comet στη γυάλα φάτσα κάρτα χωρίς φίλτρο?
Επειδή προτείνει 3λιτρο για μονομάχο?
Επειδή έχει μαζί τις μονομαχίνες με γκάπυ?
Γιατί αν δεν το έχουμε κάνει τότε ας σταματήσουμε να κρίνουμε τους άλλους και ας ασχοληθούμε ο καθένας με το ενυδρείο του...
Ο ρόλος των απανταχού fora είναι να δίνουν πληροφορίες όχι να κράζουν και να καταδικάζουν...
Δε θέλω να μαλώσω με κανέναν, ότι λέω το λέω με τελείως φιλική διάθεση...
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01466 seconds with 11 queries