Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 30-09-12, 11:26
Φιλιππας Ο χρήστης Φιλιππας δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 22-09-2012
Περιοχή: Νικαια
Μηνύματα: 174
Προεπιλογή

Ωραιο ειναι το ενυδρειο.Θελει δουλεια ακομα ομως.Ο φαρος ΟΛΑ τα λεφτα.Μου ασεσει απιστευτα.Φτιαξε ολο το σκηνικο με κυριαρχο θεμα τον φαρο.Γνωμη μου,αν θελεις την ακους,φερτον ποιο μπροστα τον φαρο,αν μπορεις βαλε μια πετρα απο κατω να σηκωθει λιγο ακομα,και βαλε πετρες απο πισω σαν βραχια να τρεχουν προς τα πισω.Θα ξεγελαει το ματι και θα δειχνει ποιο βαθυ το ενυδρειο.
Αν καταφερεις να τον κανεις να αναβει,στον αγοραζω οσο οσο

Προσεχε πως θα βαλεις την αμμο μεσα.Με το μπουκαλι οπως σου εγραψαν και ποιο πανω
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από exelix Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν δεις παρουσιάσεις άλλων ενυδρείων θα αναθεωρήσεις για τη χρησιμότητα και την ομορφιά του φάρου μέσα σε ένα ενυδρείο! Πέτρες, ξύλα, φυτά και γίνεται κουκλί.
Εχεις απολυτο δικιο σε αυτο που λες.Αλλα δεν θελουν ολοι να αναπαραστησουν τα μερη που διαβιουν τα ψαρακια μας.Αν και αυτο ειναι το σωστο.
Στο επομενο στησιμο του ενυδρειου μου,εχω ετοιμο ενα ξυλινο καραβι.Ειναι ποιο μακρυ απο το ενυδρειο μου.Θα το κοψω πρυμα και θα το βαλω μεσα.Θα βαλω και ενα με δυο φυτα και τιποτα αλλο με ασπρη αμμο κατω.Ενα κοπαδακι να τρεχει πανω απο το καραβι,και ενα ζευγαρι κριπς,να ζει μεσα του.Πιστευω να μπορεις να το φανταστεις.
Δεν θα εχει σχεση με βιοτοπους,αλλα ολο το θεμα με εξιταρει και μονο που το σκεφτομαι.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Φιλιππας : 30-09-12 στις 11:26 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01351 seconds with 10 queries