Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #82  
Παλιά 14-09-12, 23:01
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

παντως ενυδρειο σου εχει προτεινει και ο σπυρος παραπισω και δε μπορω να καταλαβω για ποιο λογο το "σνομπαρεις"...
http://www.petsupermarket.gr/4015/πρ...0cm-240lt.html

αν ειναι γιατι δεν εχει επιπλο και σκεφτεσαι αυτο,μπορεις με τα υπολοιπα λεφτα και ισως και λιγοτερα (αν ψαχτεις λιγο)να βρεις και επιπλο και φιλτρο.ενα μεταχειρισμενο φιλτρο στη χειροτερη αποδω μεσα.και για το επιπλο ακομα.δεν ειναι απαραιτητο να παρεις "ενυδρειακο" επιπλο,μπορει να βρεις κατι αλλο να το βολεψεις.εσυ ξερεις το χωρο σου.παντως προσωπικα εγω ειμαι σιγουρος,πως με αυτα τα λεφτα βρισκεις και ενυδρειο και απολα πλεον.να το ελεγες πριν απο δυο χρονια θα σουλεγα εχεις δικιο.αλλα τωρα πλεον κανουνε κρα ολοι για να πουλησουνε.επαγγελματιες και μη.
αν και εγω δεν βρισκω την ιδεα του 180 "ασχημη".τουλαχιστον βραχυπροθεσμα.το βρισκω μη ιδανικη λυση,αλλα ειναι μια λυση κιαυτο.βραχυπροθεσμα σε καλυπτει.αργοτερα θα αλλαξει το πραγμα.τωρα ποτε θαναι αυτο το αργοτερα,εξαρταται και απτο ταισμα κλπ και γενικα απο πραγματα τα οποια δεν θα ειχες να σκεφτεις αν επαιρνες το ιδανικο απο τωρα να ξεμπερδευες.
εκτος αυτου δεν μου φαινεται και οτι συμφερει οικονομικα και πρακτικα.γιατι θα δωσεις 300 ευρω για να παρεις κατι που δεν ειναι ιδανικο γιαυτο που το θες...
στη χειροτερη,κρατα τα λεφτα και μην ψωνιζεις ακομα.μολις μπορεσεις πας και κανεις μια αγορα που δε θα τη μετανιωσεις ουτε τωρα ουτε στο μελον.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01435 seconds with 11 queries