Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #60  
Παλιά 14-09-12, 21:39
lionor Ο χρήστης lionor δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 17-02-2012
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 574
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick74 Εμφάνιση μηνυμάτων
......και σταματα να αναρωτιεσαι ποσοι εχουν τεραστια ενυδρεια με χρυσοψαρα. Η απαντηση ειναι ΠΟΛΛΟΙ!..........

Οσο για comet, δεν ξερω και πολλους να εχουν σε ενυδρεια, οσοι εχουν παντως -και ξερουν τι εχουν- εχουν και τα καταλληλα λιτρα

Δεν ειναι ολα τα χρυσοψαρα ιδια, δηλαδη αν σου ειχαν δωσει ενα ΚΟΙ (που ειναι κι αυτο χρυσοψαρο κανονικοτατο) θα ηθελες να το βαλεις κι αυτο στο 180ρι? (η και σε 1000ρι? )
Αλλο λες την μια και αλλο την αλλη και με μπερδευεις!
Αυτη που μου εκανε δωρο τα χρυσοψαρα, τα πηρε γιατι 'ηξερε' πως ζουνε σε γυαλες, πως γενικα δεν ζουνε και πολυ, και σε 5-6 μηνες πεθαινουν. Εγω αρχισα να την 'ψαχνω' κι ετσι μπηκα εδω, να δω τι πραγματικα ισχυει και τι οχι.
Αν μου εδιναν ΚΟΙ, και ειχα δει ενα σωρο αλλους, να το εχουν σε 20αρι ή σε 50αρι ή σε....4αρι, μπορει και να το βαζα. Οπως ακριβως θελω να βαλω κομετ σε 180αρι, οταν αλλοι το εχουν σε γυαλα των 4-5 λιτρων
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dimis1978 Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν θελεις μεγαλο,καινουργιο και σε προσιτη τιμη τοτε πας βουρ για petcity και ενυδρειο Anubias με -60% (μια χαρα ενυδρειο) η αλλιως στο petsupermarket.gr και Hagen σε πολυ σπεσιαλ τιμες...

Τραβα μια βολτα αυριο σε αυτα τα 2 καταστηματα να τα δεις απο κοντα και μετα τα ξαναλεμε.

Δεν θελω να δωσω πανω απο 300 για ενυδρειο. Τα εχω ψαξει αυτα τα μαγαζια και δεν εχουν κατι πιο οικονομικο, απο αυτο που ηδη εχω σκεφτει. Τι να παω να δω; Τα βλεπω και απο το site τους

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη lionor : 14-09-12 στις 21:39 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01773 seconds with 10 queries