Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #38  
Παλιά 14-09-12, 11:16
Το avatar του χρήστη Nick74
Nick74 Ο χρήστης Nick74 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-12-2011
Περιοχή: Περαμα
Μηνύματα: 4.452
Προεπιλογή

κι εσυ επιβεβαιωσες τη γνωστη λαικη φραση "οποιος εχει τη μυγα μυγιαζεται"


επι λεξη εγραψα :

Παράθεση:
τα παραπανω δεν αφορουν καποιον προσωπικα, απλα το τελευταιο μυνημα ηταν η αφορμη για να τα γραψω.
Αρα οποιος αντιδρουσε αυτοματα στοχοποιουσε ο ιδιος τον εαυτο του στην κατηγορια που αναφερομαι...


Παράθεση:
Αυτό μας έλλειπε να συγκρίνουμε τα ψάρια και τις γαρίδες με τον άνθρωπο!
Έλεος ρε παιδιά.
οντως ΕΛΕΟΣ...

ενα πετ ειτε σου αρεσει ειτε οχι ειναι μερος της οικογενειας.

Το καθε ζωντανο πλασμα εννωειται πως θα υπερασπιστει το ειδος του σε βαρος των υπολοιπων, αυτο ομως δε σημαινει πως οι ζωες των υπολοιπων ειδων ειναι κατι υποδιαιστερο που "αυτο μας ελειπε να κανουμε και συγκρισεις"...
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από CHRISTOS13 Εμφάνιση μηνυμάτων
Για πες μου ρε φίλε? Αυτός που αγοράζει ένα ψάρι που το φυσιολογικό είναι να ζει στους ωκεανούς και το βάζει σε οποιοδήποτε ενυδρείο, πληρεί ποιές προυποθέσεις από αυτές που αναφέρεις?

Δεν ξερω ΡΕ ΦΙΛΕ, δεν εχω ψαρια απο ωκαιανους

Παράθεση:
Εγώ προσωπικά αναφέρομαι στο να υπάρχει ένα μέτρο σε αυτά που προτείνουμε στον κάθε ένα που ξεκινά το χόμπυ.
απαντηση

Παράθεση:
Η λεξεις "υπερβολικος" "υπερβολικοι" "υπερβολες" χρησιμοποιουνται κατα κορων στα ενυδριο-forums απο ανθρωπους που εχουν πολυ χαμηλα στανταρς και επιμενουν πως οτι κανουν ειναι και το σωστο προσπαθοντας να κατεβασουν τον πηχη οσο αυτο ειναι δυνατο ωστε να θεωρουνται οι ιδιοι σωστοι!
Υπαρχουν -ελαχιστοι αλλα ευτυχως υπαρχουν- ακομα και αρχαριοι οι οποιοι εχουν την αντιληψη να κατανοουν ποτε καποιος προσπαθει να κατεβασει τον πηχη.
κι η λεξη "μετρο" λοιπον
-------------------------
__________________


Βγαλτε τους μονομαχους απο τις γυαλες και τα δεκαλιτρα και βαλτε μεσα τον petshop-ά που σας το προτεινε.
Γλυφτες ΔΕΝ υπαρχουν (λετε ο Αμαζονιος να εχει τζάμια) ? Και τα γατοψαρα ειναι κανονικα ψαρια κι οχι καθαριστες, οποιος θελει καθαριστρια, εχει στη Χρυση Ευκαιρια

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nick74 : 14-09-12 στις 11:16 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01629 seconds with 10 queries