Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 08-09-12, 20:27
Vangelis21 Ο χρήστης Vangelis21 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 04-04-2012
Περιοχή: ΑΘηνα
Μηνύματα: 1.041
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Kotsos Εμφάνιση μηνυμάτων
Απο την στιγμή που δεν σε ενδιαφέρει η βιοτοπικότητα του θέματος θεωρητικά μπορείς να τα μπλέξεις.. (Το λέω με την ίδια λογική που μπερδεύουμε ψάρια απο αμερική και ασία)
ΑΛΛΑ
περαν των συνθηκών που χρειάζονται, πρέπει να δείς και το περιβάλλον που χρειάζονται..
Συνήθως τα ψάρια απο αμερική και ασία προτιμούν ξύλα και φυτά αντίθετα με τις αφρικανές..
Επίσης έχω την εντύπωση πως οι αφρικανές έχουν θέματα κυριαρχίας, και "περιοχές"

όσο για τα βίντεο, έχω δει και χρυσόψαρο με αφρικανές, αυτό δεν σημαίνει ούτε οτι είναι σωστό, ούτε οτι το ενυδρείο δεν έχει προβλήματα..

Γιατί θέλεις να τα μπλέξεις??
ναι οκ, δε τα εβαλα τα βιντεο για να υποστηριξω οτι ειναι το σωστο και γινεται ανετα, αλλα επειδη τα ειδα, να τα δειτε κι εσεις.

Ετσι κι αλλιωςτην ιδια διακοσμηση τους εχω, πετρες και στα δυο ενυδρεια που ειναι. (λετε να γουσταρουν κατι ριζες που εχω τα κονβικτς?)

Θελω να τα μπλεξω επειδη ισως αναγκαστω να πουλησω το ενα ενυδρειο μου και επειδη λατρευω τα κονβικτς δε θελω να τα δωσω. Αν βεβαια δεν ειναι σωστη η μειξη θα πρεπει να βρω ακρη
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01455 seconds with 11 queries