Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #28  
Παλιά 03-09-12, 09:43
katrampanelis Ο χρήστης katrampanelis δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 20-08-2012
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 22
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Skydiver Εμφάνιση μηνυμάτων
Οι λάμπες του Elite 45άρες ήταν; Αν ναι, τότε θα είναι σχετικά εύκολο. Βγάζεις αυτές που έχει, βάζεις τις δικές σου και μετά κουμπώνεις πάνω στις λάμπες στους ανακλαστήρες. Τώρα όσο αφορά την εγγύηση έχεις απόλυτο δίκιο...
Μακάρι να ήταν τόσο απλό, θα το είχα κάνει χωρίς δεύτερη κουβέντα και με μηδαμινό κόστος.
Οι βάσεις του είναι για λάμπες 10W 33 cm (θα ανεβάσω φωτογραφία τις λάμπες του το απόγευμα), αν προσέξεις τη φωτογραφία που έχω βάλει πιο πάνω θα δεις πόσες είναι συγκριτικά με τη βάση τους (η βάση είναι 60 εκατοστά).

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kgf12345 Εμφάνιση μηνυμάτων
δεν ξερω αν μου ξεφυγε κατι απτα λεγομενα παραπανω,αλλα αφου θα σε βολευε και το lido γιατι δεν κοιτας κ το αντιστοιχο anubias στα πετσιτυ;τα εχεις δει και δε σου αρεσανε η δε σε βολευουνε;
Το είχα δει, ήταν στις επιλογές μου (δες το πρώτο ποστ) και ίσως να ξαναμπεί, μια και το κόστος μαζί με τη βάση του είναι όσο του lido χωρίς, συν τα περισσότερα λίτρα. Το θέμα είναι το μετά και κατά πόσο, αν χρειαστεί, θα το υποστηρίξει το petcity.
Βέβαια θα μου μείνει η βάση του elite αλλά δε πειράζει, ένα ντουλάπι πάντα είναι χρήσιμο σε ένα σπίτι.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01448 seconds with 10 queries