Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #25  
Παλιά 31-08-12, 20:51
Το avatar του χρήστη Skydiver
Skydiver Ο χρήστης Skydiver δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 27-05-2012
Περιοχή: Αθήνα, Νίκαια
Μηνύματα: 1.093
Thumbs up

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick74 Εμφάνιση μηνυμάτων
Βασικα υπαρκτος κινδυνος δεν υπαρχει, και μπορεις βεβαια να δεις και τις κριτικες για τον καθε πωλητη και τη βαθμολογια του (αν και οι οποιες αρνητικες συνηθως εχουν να κανουν με το χρονο παραδοσης), αλλα το γνωστο προβλημα με το χρονο αναμονης ειναι κατι αποτρεπτικο μερικες φορες.
Σε περιπτωσεις που κανουμε καβατζες δεν υπαρχει κανενα απολυτως προβλημα να περιμενουμε 10-15 μερες, τωρα αν ειμαστε της τελευταιας στιγμης... ειναι προβλημα
Συμφωνώ απόλυτα. Το e-bay συμφέρει μόνο αν δεν το βιάζεσαι. Έχω κάνει πάρα πολλές αγορές από e-bay και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος. Όπως είπε και ο Nick74, κοιτάς και λίγο κριτικές και βαθμολογία πωλητή και είσαι οκ!!! Ενυδρειακά δεν έχω αγοράσει μιας και είμαι νέος στο χόμπι. Το μόνο που πήρα είναι ένα κοντρόλερ θερμοκρασίας (Automatic Digital Aquarium Temperature Controller Thermostat 220V Control Switch) με 12€. Νομίζω πως είναι πολύ καλή τιμή. Έκανε βέβαια 32 ημέρες για να το παραλάβω, πράγμα το οποίο γνώριζα (το έγραφε στους χρόνους παράδοσης για κάθε χώρα) αλλά δεν καιγόμουν. Καλό θα είναι να μην αφήνουμε τα πράγματα την τελευταία στιγμή. Έτσι έχεις χρόνο να κάνεις και έρευνα αγοράς και άνεση χρόνου ώστε να μην σε επηρεάζει ο χρόνος παράδοση.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01434 seconds with 11 queries