Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #40  
Παλιά 30-08-12, 15:59
Το avatar του χρήστη Nick74
Nick74 Ο χρήστης Nick74 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-12-2011
Περιοχή: Περαμα
Μηνύματα: 4.452
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από lionor Εμφάνιση μηνυμάτων
Θυμασαι ποσο ειχες παρει το 160αρι; Αυτο που εχει στο σαιτ, φανταζομαι οτι ειναι σκετο, μιας και στην περιγραφη του, δεν αναφερει τπτ για φιλτρα, διακοσμητικα κλπ. Σε αυτο που εχεις εσυ, το καπακι του ειναι ισιο; Γιατι αυτα που ειδα εγω εκει, το καπακι τους μοιαζει λες και το χεις βαλει στην φωτια και εχει παρει ενα σχημα ζικ-ζακ, καθολου ομορφο θα ελεγα. Επισης απο πισω που περνανε τα καλωδια, δεν ξερω αν η τρυπα ειναι αρκετη για να περασουν τα λαστιχα που μπαινουν στο φιλτρο
Εχεις παρει σιγουρα τα waterhome; Απο πισω ειδα οτι ετσι γραφουν

ναι αυτο ειναι, ποσο το πηρα δε θυμαμαι ακριβως (εξ αλλου δεν το πηρα για μενα αλλα ακομα εγω το συντηρω οποτε μπορεις να θεωρησεις πως εκτος απο ταισμα και αλλαγες και τετοια με ολα τα υπολοιπα εγω ειμαι που ασχολουμαι) αν θυμαμαι καλα ειχε κατω απο 150 ευρω, αλλα δεν ειμαικαι πολυ σιγουρος γιατι αγορασα καμποσα πραγματα μαζεμενα
Το καπακι ειναι μια χαρα ισιο ακριβως ιδιο με αυτο που ειχα στο 300ρι μου αλλα σε πιο μικρο μεγεθος.
πισω οι τρυπες ειναι αρκετες για καλωδια και σωληνες, δεν ξερω αν εχει διαφορων ειδων καπακια
__________________


Βγαλτε τους μονομαχους απο τις γυαλες και τα δεκαλιτρα και βαλτε μεσα τον petshop-ά που σας το προτεινε.
Γλυφτες ΔΕΝ υπαρχουν (λετε ο Αμαζονιος να εχει τζάμια) ? Και τα γατοψαρα ειναι κανονικα ψαρια κι οχι καθαριστες, οποιος θελει καθαριστρια, εχει στη Χρυση Ευκαιρια
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01593 seconds with 11 queries