Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #20  
Παλιά 05-08-12, 17:17
Το avatar του χρήστη jimbit22
jimbit22 Ο χρήστης jimbit22 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 27-05-2011
Περιοχή: Ελληνορώσων
Μηνύματα: 491
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από cogarg
Απο οτι βλέπω δεν έχεις χρησιμοποιήσει φακούς στα leds...βγάζουν δέσμη 120 μοιρών όπως λέει στο ebay;
περιπου.. το ποσοστο κατανομης του φωτος στην δεσμη τους παει καπως ετσι..

δηλ εχει φως στις 120μοιρες αλλα οχι πολ,υ ολη η μαγεια ειναι στις -30 εως 30 μοιρες
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ARIS1983
Εαν πολυκαρβουνικο εννοεις το plexiplass, εγω σε κατασκευη με τρυπες που εκανα για να βαλω ανεμιστηρες σε ενα ενυδρειο, εσπαγε συνεχεια μεχρι που το τρυπησα λιγο λιγο με ενα κολητιρη που κανεις κολησεις σε πλακετες ηλεκτρονικων κυκλωματων και ολα μια χαρα.
λες ε; θα δοκιμασω σε ενα μικρο κομματι να δω πως θα ειναι.. θα φενεται περιμετρικα και θελω να ειναι ωραιο.. με dremel μου προτεινανε πολλοι να το κοψω αλλα αυτο που εχω ειναι μουφα...
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Griegos Locos
εχεις κανει φοβερη δουλεια!!!σε ζηλευω με την καλη εννοια παντα!!!!α καλα εκανες και εκοψες το καπνισμα!!!!!σε 2 μερες κλεινω 2 χρονια!!!!καπνιζα 3-4 πακετα gr 25!!!!φανατικα μεχρι εκει που δεν παιρνει!!!12 χρονια καπνιζα!!!!οι πρωτοι 6 μηνες ειναι δυσκολοι!!!!καλη συνεχεια και καλη δυναμη!!!!!! Υ.Γ. αν τα λεφτα απο τα κολοτσιγαρα τα χα δωσει για ενυδρειο τωρα θα κολυμπαγα μεσα μαζι με τα ψαρακια μου!!!!
ευχαριστω πολυ! πωπω πολυ τσιγαρο.. ενα καπνο στις τρεις ημερες εκανα και καπνιζα απο τα 18.. εχω δει τεραστια διαφορα σε αντοχες και διαθεση και λεφτα..
__________________
3dpg.gr/3D Printers Greece

30lit amano-red cherry shrimp
60lit blue pearl shrimp
130lit hi-tech φυτεμένο RIP
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01513 seconds with 10 queries