Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3  
Παλιά 02-08-12, 14:29
Το avatar του χρήστη Κουραμπιές
Κουραμπιές Ο χρήστης Κουραμπιές δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-07-2012
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 2.092
Προεπιλογή

Δυο τροποι, η ακολουθεις το δρομο για "ποταμο", και με το που φτανεις δεν πας αριστερα που παει ολο το τσουρμο, αλλα πας δεξια. Μπορεις ομως να φτασεις μονο μεχρι το ναυαγιο. Οχι στη μυτη. Αν θες αφηνεις το αμαξι εκει και πας περαπτητος αλλα ειναι ταλαιπωρια. Γενικα οσο πιο δεξια προς τη μυτη τοσο πιο καλα ειναι τα νερα και η παραλια. Απλα τωρα τελευταια η μυτη μαζευει και εκει πολυ κοσμο και δεν μαρεσει θελω ησυχια, οποτε παω μεχρι ναυαγιο και ειμαι μια χαρα. Eχει και καντινα εκει (και στη μυτη), και ειμαι ανετος. Ο δευτερος τροποσ ειναι και ο δυσκολος και δεν μπορω να στον εξηγησω, περνας μεσα απτον υδροβιοτοπο, εχει μονοπατια, αλλα εγω δεν παω απο εκει (πλεον, πηγαινα μεχρι προπερσι) γιατι....ειναι υδροβιοτοπος, τα αμαξια δεν εχουν θεση εκει και θαπρεπε να τον εχουν κλεισει εκεινον τον δρομο.

ΥΓ ολα αυτα αναφερονται στην περιπτωση που ΔΕΝ εχεις 4x4 ΚΑΙ χωματινα λαστιχα (εχω δει landcruiser, touareg, και cayenne κολλημενα), θες χωματινα. Αν εχεις 4χ4 και χωματινα πας ανετα απτον πρωτο δρομο μεχρι μυτη. Αυτα.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01437 seconds with 10 queries