Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 21-06-12, 12:55
Το avatar του χρήστη Immortal
Immortal Ο χρήστης Immortal δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 01-06-2012
Περιοχή: Ζωγράφου
Μηνύματα: 269
Προεπιλογή

Παράθεση:
τα λεντ μπορεις να τα κοψεις με μια ταναλια, εγω ετσι το εκανα,(εκοψα τα καλωδιακια)
Το θέμα είναι να μην τα κόψεις... Να δίνει και ένα ελαφρύ μπλε χρωματάκι...


Παράθεση:
εγω δε θα εβαζα ανεμιστηρα με λεντ που δεν μπορω να ρυθμισω.εκτος αν κανεις καμια μοντα και βαλεις διακοπτη στα λεντ,αλλα πολυ καψιμο για το τιποτα.παρε τα φτηνα που προτινε ο delta παραπανω(νομιζω) η σε αλλο θεμα.μια χαρα ειναι,και φτηνα και δεν κανουν πολυ θορυβο.(τα ακουσαμε δηλαδη να δουλευουν)

Δυστυχώς δεν εμπιστεύομαι το e-shop...

Κατασκευαστής:KONIG Κατηγορία:ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΚΟΥΤΙΟΥ / KONIG στην κατηγορία ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΚΟΥΤΙΟΥ Τιμή: 1.95 € + 0.45 € 23% ΦΠΑ = 2.40 €Διαθεσιμότητα: Αμεσα διαθέσιμο για online παραγγελία / Διαθεσιμότητα καταστημάτων Αθήνας - Θεσσαλονίκης
KατάστημαΔιαθεσιμότητα Αθήνα - ΓαλάτσιΚατόπιν παραγγελίας σε 1-2 εργάσιμες ημέρες Αθήνα - ΕλληνικόΚατόπιν παραγγελίας σε 1-2 εργάσιμες ημέρες Αθήνα - ΖωγράφουΚατόπιν παραγγελίας σε 1-2 εργάσιμες ημέρες Αθήνα - ΚαλλιθέαΚατόπιν παραγγελίας σε 1-2 εργάσιμες ημέρες Αθήνα - ΜαρκόπουλοΚατόπιν παραγγελίας σε 1-2 εργάσιμες ημέρες Αθήνα - ΜενίδιΑμεσα διαθέσιμο Αθήνα - ΝίκαιαΚατόπιν παραγγελίας σε 1-2 εργάσιμες ημέρες Αθήνα - ΠειραιάςΚατόπιν παραγγελίας σε 1-2 εργάσιμες ημέρες Αθήνα - ΠεριστέριΚατόπιν παραγγελίας σε 1-2 εργάσιμες ημέρες Αθήνα - ΧαλάνδριΚατόπιν παραγγελίας σε 1-2 εργάσιμες ημέρες Θεσσαλονίκη - Νέα ΕλβετίαΚατόπιν παραγγελίας σε 1-2 εργάσιμες ημέρες Θεσσαλονίκη - ΣταυρούποληΚατόπιν παραγγελίας σε 1-2 εργάσιμες ημέρες

Το παραγγέλεις. Περιμένεις... Έρχεται όμως όταν το θέλεις??
Το μαγαζί είναι για κλείσιμο...

Συν τοις άλλοις έχω ηδη πληρώσει 4 ανεμιστήρες από το μαγαζί που έχω υποδείξει στα link οπότε αν τους πάω πίσω μπορώ να χρησιμοποιήσω την πίστωση για να πάρω 6 από αυτούς... Που από ότι βλέπω είναι :
α) Πιο δυνατοί και
β) Ετοιμοπαράδοτοι

Σκέφτηκα να του βάλω 6 τελικά με τροφοδοτικό 2Ah ώστε να εχει περιθώριο... Θα ανεβάσω σχέδιο του flap για να μου πείτε γνώμες


Υ.Γ.: Ευχαριστώ για τις απαντήσεις! Το ξέρω ότι θέλετε να βοηθήσετε αλλά με το συγκεκριμένο μαγαζί έχω θέμα... αξιπιστίας...
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01984 seconds with 10 queries