Θέμα: Πάμε Malawi?
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 09-03-12, 12:56
Το avatar του χρήστη zak
zak Ο χρήστης zak δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 05-02-2006
Περιοχή: Ηράκλειο, Κρήτης
Μηνύματα: 275
Αποστολή μηνύματος μέσω ICQ στον/στην zak Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην zak Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην zak Send a message via Skype™ to zak
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από lingistis Εμφάνιση μηνυμάτων
Έχεις πολλά λίτρα για τα ψαρια που θέλεις... το ενυδρείο να το κρατάς μισογεμάτο!!! ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΣΤΕΙΕΥΕΣΑΙ!!!!!!!

πάντα ήθελα να το πω αυτό για ενυδρείο με κιχλίδες

ΖΑΚ νομίζω πως κάνεις μια καλή αρχή. Αν και δεν είμαι του 3D background, θα έβαζα σκούρο χαρτόνι, είμαι σίγουρος ότι θα δείξει ωραία. Θέλει και άλλες πέτρες, τις οποίες να είσαι σίγουρος πως θα τις αλλάξεις θεση καμιά 10 φορές όσπου να σου "κάτσει"... οπότε χαλαρά... για το χρώμα τους, να ξέρεις ότι με το καιρό όλες από την άλγη δείχνουν ίδιες.

Περιμένουμε νέες φώτο με τα ψάρια μεσα
έχει καθαρίσει σήμερα.. και αύριο θα ρίξω και τα ψάρια μεσα.... και επιτελους θα βγάλω και καλές photos καθως το iτηλέφωνο... μαμακιζεται...
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Κλεόβουλος Εμφάνιση μηνυμάτων
Ουπς ....μήπως έκανες πατάτα?
Η αντιμουχλική σιλικόνη δεν είναι κατάλληλη για να έρθει σε επαφή με το νερό του ενυδρείου. Περιέχει προσμίξεις τοξικές για τα ψάρια.

Βρες και δείξε μας ποιά έβαλες.

Για το ενυδρείο χρησιμοποιούμε πάντα και μόνο 100% καθαρή σιλικόνη που αναγράφει επάνω ότι είναι κατάλληλη για ενυδρειακή χρήση (ή έχει σε εικονίδιο ένα ενυδρείο).
2 σωλινάρια μάυρη έβαλα που δεν έγραφε για αν ειναι για ενυδρεία.. απλά έγραφε αντιμουχλική, μη-τοξική... και καμία ανδειξη για μη χρηση σε ενυρεία... 2 σωληνάρια Logo 3000 και 2-3 σωληναρια BISON ενυδρειακή....
__________________

μη ρωτάς αν δε θέλεις να ξέρεις.....

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη zak : 09-03-12 στις 12:56 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02007 seconds with 10 queries