Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #76  
Παλιά 21-01-12, 16:09
ino Ο χρήστης ino δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 04-12-2011
Περιοχή: αθηνα
Μηνύματα: 60
Προεπιλογή

παιδιά επειδή δεν είχα χρήματα να πάρω κανένα τεστ γιατι όλα κάνανε πανω απο 10 ευρω που σας ειχα πει οτι εχω αυτη τη στιγμη δεν αγορασα τεστ, πηγα σημερα ομως στο κεντρο της αθηνας σε ενα ενυδρειατζιδικο το νερό μου και μου το τεσταρανε!

μου είπανε οτι είμαι σε φυσιολογικα πλαίσια και οτι η αμμωνία μου ειναι καλή. ΟΙ περισσότερες "τιμές" γτ με εξετάσανε για όλα εβγαιναν σύμφωνα με αυτους φυσιολογικές και οτι το ph μου μόνο ηταν λιγο ανεβασμένο! μου προτειναν λοιπον να κάνω σήμερα μια αλλαγη νερου 20-25% και μετά για να μην χαλάσω την βιολογία να κάνω πάλι την άλλη βδομαδα αλλη μία γυρω στο 25%.
μου ακουστηκαν λογικα αυτα που μου είπε. συμφωνείτε?



Υ.Γ. παιδια τα ταιζω ελαχιστα τα ψαρια μου! μερα παρα μερα 1 μπαλλακι στο καθενα, δεν φταιει η ποσοτητα του φαγητου!
παρατηρησα οτι τα ψαρια μου τρωνε τα κακα τους. νομιζω οτι γιαυτο κανουν τοσο μεγαλα! και δεν κανουν τοσο μεγαλα μονο μια φορα, κανουν ολη μερα! χθες ηταν νηστικα, και νομιζω πως κ προχτες ηταν! τους εβαλα παραπροχτες βραδυ φαγητο! σημερα ριχνω αρακα!

Υ.Γ.2 παιδια μηπως με κλεβουν στο πετ σοπ??? τεστ αμμωνιας 21 ευρω?????????? που να τα βρει ο κοσμος???
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01323 seconds with 10 queries