Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 15-01-12, 15:20
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από papasconar Εμφάνιση μηνυμάτων
φωτογραφία δε θα μπορεσω να βάλω σημερα απο αυριο, σχετικα με το μπολι εχω ενα 30λιτρο με δυο χρυσοψαρα τα οποια υα τα γυρισω στο πετσοπ το εχω 6μηνες του εχω κανει μετρησεις κ ειναι οκ
πειραζει που θα ειναι μικρο το μπολι καθοτι προερχετε απο μικρο φιλτρο?
να το βαλω μαζι μετα χρυσοψαρα και μετα τα παω πετσοπ?

τα χρυσοψαρα ο πετσοπας στα εδωσε να τα βαλεις στην αρχη στο 30λιτρο?

αν μπορουσε καποιος να βοηθουσε απο κοντα θα ηταν πιο πετυχημενο σιγουρα το εγχειρημα!
επισης απο που αγοραζεται το χαρτονι που βαζεις στο πισω τζαμι? απο πετσοπ ή απο καπου αλλου μενω Αθηνα Αργυρουπολη εγω απο βιβλιοπωλειο
τα χρυσοψαρα να πας και να του τα κοπανησεις στο κεφαλι μαζι με το 30λιτρο!
δε στρωνουμε με ψαρια τα ενυδρεια.υπαρχουν αλλοι τροποι που δε συμπεριλαμβανουν να δηλητηριασουμε ζωντανα για να κρατησουμε αλλα ζωντανα.συν το οτι τα χρυσοψαρα θελουνε 30 λιτρα τουλαχιστον(αναλογα το ειδος και περισσοτερα) το καθενα λογο του οτι ειναι ρυπογονα και μεγαλωνουν πολυ.οποτε καταλαβαινεις τι παθανε τα ψαρακια αυτους τους 6 μηνες.θα περασανε υπεροχα και δε θα σε ξεχασουνε ποτε

τωρα εγινε,οποτε αποδω και μπρος τι γινεται.θα πρεπει να μας πεις τι υλικα εχει το φιλτρο σου στο καινουριο ενυδρειο και καλυτερα πεσμας και πιο ενυδρειο εχεις.μαρκα κλπ.
και διαβασε τα λινκ που σου εδωσα!

Υ.Γ περιτο να σου πω πως αφου του κοπανησεις τα ψαρια στο κεφαλι να μην ξαναπατησεις στο συγκεκριμενο πετσοπ.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01769 seconds with 10 queries