Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #35  
Παλιά 27-12-11, 23:37
mink Ο χρήστης mink δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 24-08-2009
Περιοχή: θεσ/νικη
Μηνύματα: 25
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ARHSREEFAS Εμφάνιση μηνυμάτων
Και εγω ειμαι χομπιστας χρονια απλα για λιγο καιρο εκανα παυση και τωρα εδω και αρκετο καιρο εχω επανελθει δριμυτερος!!!Δεν υπαρχει κανενας κινδυνος πλημμθρας και τα εξωτερικα σε αποδωση ειναι πολυ καλυτερα και απο τα κρεμαστα και απο τα εσωτερικα και επιπελον μπορεις να ρυθμισεις ανεξαρτητα την παροχη νερου με την παροχη αερα!
επιπλεον εγω δεν ειπα πως τα ατβ δεν ειναι καλα ειπα απλα οτι θελουν συχνο καθαρισμα γιατι στην αρχη ποιανουν καλη αποδωση αλλα μετα δεν την κρατανε γιατι βρωμιζουν πολυ ευκολα και η αποδωση τους πεφτει πολυ!προσωπικα προτιμω ενα σκιμμερ με σταθερη καλη αποδωση που θα δουλευει στρωτα χωρις να χρειαζεται να ειμαι απο πανω του να λυνω την αντλια και να την καθαριζω συνεχεια παρα ενα με αρχικη καλη αποδωση που μετα ομως απο λιγες μερες πεφτει παρα πολυ φανερα
ειμαι πολυ σιγουρος για τα λιτρα σου ειναι μικρα τα κρεμαστα και γρηγορα παλι θα ψανχεσαι παλι αποψη μου να μην βαλεις κρεμαστο!αν ειναι φτιαξε σαμπ και βαλε ατβ ειδαλλως εξωτερικο πχ turboflotor,εχει πολλα πλεονεκτηματα σκεψου το
Δε μου λες ρε φιλε, τα ATB τα ρυθμιζεις μια και δεν τα ξανα ακουμπας.
Που τα ακουσες αυτα?
Για ποια aquamadic μας λες?
Μαλλον δεν............
Χρονια πολλα
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01999 seconds with 10 queries