Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #84  
Παλιά 24-12-11, 04:47
Το avatar του χρήστη evina
evina Ο χρήστης evina δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 04-11-2011
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 378
Προεπιλογή

παιδια τελικα μετα απο πολυυυυ ψαξιμο κατεληξα στο juwel..οχι γιατι ηταν ασχημα τα anubias αλλα γιατι στην πραξη μου ερχοταν πιο ακριβα.Για το αντιστοιχο rio 125 μου εβγαινε 330 (μαζι με την αγορα φιλτρου) ενω το πηρα 265 (με βαση + ολο το πακετο της juwel)..Στα περισσοτερα λιτρα ειναι οντως αρκετη η διαφορα..στα λιγα ομως οχι.
Επισης πιστευω πως τελικα δεν κανει επι της ουσιας εκπτωση 60% αλλα ανεβαζει υπερβολικα πολυ την υποτειθεμενη αρχικη αξια του ενυδρειου.Δεν με επεισε το γεγονος οτι στο χαρτακι πανω στο ενυδρειο εγραφε τιμη 500 ευρω για ενα ενυδρειο ''γυαλα ουσιαστικα'',απομιμηση καποιου το οποιο το βρισκεις στην αγορα με 200ευρω (και περιλαμβανει πληρη εξοπλισμο).Βεβαια θα μου πειτε πως εχει καπως μεγαλυτερες διαστασεις ..οντως εχει αλλα τις πληρωνεις στο συνολο περιπου 100ευρω πιο ακριβα χασμα το οποιο δεν υπαρχει στα αντιστοιχα rio της juwel...Αυτος ηταν ο κυριος λογος και το αποφασισα κοιταζοντας τα πολλεςςς φορες...ισως αν κοιταζα απο 300 λιτρα και ανω να ηταν διαφορετικα τα πραγματα!
Υ.Γ..επισης ειχα βαρεθει να ψαχνω στην google και να μου βγαζει αποτελεσματα για τις φυτευτες ανουμπιες!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01454 seconds with 11 queries