Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #27  
Παλιά 20-12-11, 22:59
Το avatar του χρήστη evina
evina Ο χρήστης evina δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 04-11-2011
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 378
Προεπιλογή

[QUOTE=kgf12345;638165]το μοντελο που πηρα ητανε το B1000F. τωρα σε ποιο της Juwel αντιστοιχει θα σε γελασω. ειχε ενα ταμπελακι πανω του που παρεπεμπε σε καποιο rio νομιζω αλλα δε θυμαμαι να σου πω ποιο ακριβως νομιζω το 180.μπορεις να το δεις ποιο πηρα στο θεμα που ειχα ανοιξει εδω.

φιλτρο εχω της fluval το 305.

τη βαση του δεν την αγορασα γιατι ειχα απτο προηγουμενο ενυδρειο σε ιδιες διαστασεις σχεδον(1 μετρο μηκος).παντως που την ειδα στο μαγαζι μου φανηκε πολυ γερη.και γενικως μια ματια που εριξα οι βασεις τους(στα anubias)μου φαινονται καλυτερες κατασκευες απτις αντιστοιχες της juwel.ισως να κανω και λαθος αλλα ετσι μου φαινεται.παντως οπως τις ειδα μου φανηκανε πολυ γερες.[/QUOTE
ωραιο ειναι!!!λυπαμαι γι αυτο που σου συναιβει αλλα νομιζω και πιστευω πως καθε εμποδιο ειναι για καλο (λεμε τωρα)!!σου ευχομαι να το δεις ακομα καλυτερο και να το χαρεις ακομα περισσοτερο!!!
Το συγκεκριμενο μοντελο δεν το ειδα στο καταστημα που πηγα..και για την ακριβεια τωρα που τα ξανακοιταζω αρκετα δεν ειδα....Να σε ρωτησω κατι,μηπως τους ρωτησες ποια εταιρεια τα κατασκευαζει;;γιατι αν υπηρχε εταιρεια anubias κατι δε θα βρισκαμε;;;
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01505 seconds with 11 queries