Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3  
Παλιά 19-12-11, 10:51
ARHSREEFAS Ο χρήστης ARHSREEFAS δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 03-09-2011
Περιοχή: ATTIKH
Μηνύματα: 17
Προεπιλογή SKIMMER

Ολα αυτα τα χρονια που ασχολουμαι με το χομπυ μας εχω δοκιμασει κατα καιρους διαφορα σκιμμερ απο ολες σχεδον τις γνωστες εταιριες και μεσα σε ολα και αυτο!
με δυο λεξεις πολυ δυνατο
για να γινω ομως πιο συγκεκριμενος ζητησες ποιοτικα χαρακτηριστικα και αν ειναι καλο για τα λιτρα σου?
εγω το δουλευα σε 750 λιτρα ενυδρειο(λιγο πιο μεγαλο απο το δικο σου,αρα εισαι σιγουρα καλυμενος) και τα πηγαινε περιφημα πηχτο μαυρο βρωμοζουμο,ομως οταν ανοιγα το καπακι να το καθαρησω ειχα προβλημα γιατι μου ερχονταν πολυ μποχα!!!!!!!!!
και σε οτι αφορα την ποιοτητα της κατασκευης με λιγα λογια ειναι οτι ακριβως περιμενεις να δεις απο ενα γερμανικο προιον ικανοποιει ολες τις προσδοκιες που εχεις απο εναν γερμανο κασκευαστη,γεροδεμενο πολυ στιβαρη κατσκευη!
ειμαι σιγουρος οτι θα σε αφησει υπερευχαρηστημενο οπως αφησε και εμενα πριν μεγαλωσω το συστημα μου και αναγκαστω να αλλαξω και αυτο το λεω απο πρωτο χερι καθως το εχω δουλεψει στα ιδια σχεδον λιτρα και μου επετρεπε να κανω οργια με το τασιμα στα κοραλακια αλλα και στα ψαρακια μου!!!!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01297 seconds with 10 queries