Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 15-12-11, 21:02
harmasn Ο χρήστης harmasn δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 11-12-2011
Περιοχή: γουδι
Μηνύματα: 378
Send a message via Skype™ to harmasn
Προεπιλογή

kapamarou ενα ειχα ναι αλλα οταν ειπα στο αδερφο μου οτι παει σε ζευγαρι και θελει ενυδρειο με υψος πηγε και πιρε κιαλλο . . . . .(ενυδρειο αλλο ομως δεν πιρε)αν δεν ημουν εγω παιζει να ηταν 2 αγγελοψαρα και ο πανγκασιους στα 30 λ. ουτως η αλλως προγραμματιζα να παρω ενυδρειο αυτες τις μερες εχω βρει ενα φουλ εξοπλισμενο 80λ στα 160ε κατι πιο φθηνο δεν βρηκα πουθενα οποτε αν δεν καταφερω να τον πισω να δωσουμε τον πανγκα απλα θα παρω το καινουριο και θα τον αφισω αυτον στο αλλο και οτι γινει δεν ειναι δικα μου και δεν ακουει κιολας.αν λογικευτει θα παμε να παρουμε ενα ενυδρειο με υψος για τα σκαλαρια του και θα αφισω τους ροδοστομους στο 96αρι που εχει και μακρος να καλπαζουνε μεσα με καρδιναλιους η ραμιρεζι κατι τετοιο
-------------------------
εχετε χιλια δικια ολοι σας. ελπιζω να τα διορθωσω τις επομενες 2 μερες το αργοτερο ολα τα λαθη. ελπιζω παντως να μην ειναι αργα και να προλαβω. αν χωρισω το ενυδρειο στα 2 για να μην γινει το γευμα κανενος?

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη harmasn : 15-12-11 στις 21:02 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01513 seconds with 11 queries