Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #17  
Παλιά 29-11-11, 22:36
Το avatar του χρήστη kgf12345
kgf12345 Ο χρήστης kgf12345 δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 08-03-2011
Περιοχή: rio atabapo(μεσα)-alto rio ilioupoli
Μηνύματα: 7.894
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από \/ag Εμφάνιση μηνυμάτων

εξαρχής του έβαλα απλούς σωλήνες-λάστιχα 16-22 και ποτέ δεν χρησιμοποίησα την έξοδο του αλλά πήγα και πήρα ένα απλό spraybar από ένα pet shop! αυτο πρεπει να το κανω κιεγω μαλον.


Με αυτό το εξάρτημα που κρατάει τους σωλήνες στην κεφαλή και εγώ συναντάω μια μικρή δυσκολία στο κούμπωμα-ξεκούμπωμα αλλά όχι κάτι ανησυχητικό για μένα.. αρα ειναι γενικο το φαινομενο.εισαι ο τριτος που το λεει στο ιδιο threadας τοχουμε υποψιν λοιπον.

Το μόνο ''αρνητικό'' που έχω να πω είναι οτι κάνει λίγο θόρυβο(δεν ξέρω αν ισχύει και το ίδιο με το 305 κ το 205)..καμία σχέση με ένα αντίστοιχο 2217 πχ!!Κάνει αρκετό θόρυβο παραπάνω.. κιεμενα κανει ενα ελαφρυ βουητο αλλα πλεον τοχω συνηθισει και δεν το ακουω.ισως να ειναι περισοστερο κραδασμοι απτα γυρω γυρω στο επιπλο παρα απτο φιλτρο,αλλα σιγουρα εντελως αθορυβο σαν να μην εχεις φιλτρο δεν το λες.
δεν ξερω αν υπαρχει εντελως αθορυβο φιλτρο τελικα.ισως ενα eheim 2213 αν θυμαμαι καλα που εχει ενας φιλος εκεινο μου φαινεται εντελως αθορυβο,αλλα μικροαν και δεν το εχω ακουσει νυχτα με απολυτη ησυχια για να ξερω σιγουρα.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02771 seconds with 11 queries