Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 29-11-11, 18:23
Το avatar του χρήστη \/ag
\/ag Ο χρήστης \/ag δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 11-02-2011
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 850
Προεπιλογή

Έχω το 405 εδώ και 5 μήνες και είμαι απολύτως ικανοποιημένος!Είναι απτα πιο βολικά(αν όχι το πιο βολικό) στην συντήρηση του και έχει απτις καλύτερες αποδόσεις σε σχέση Watt - λίτρα/ώρα..

Όλα αυτά που γράφει ο kgf12345 σίγουρα θα ισχύουν(μιας και δεν έχει κανένα λόγω να μας κοροϊδέψει) ..εμένα δεν με έχουν απασχολήσει πολλά από αυτά μιας και εξαρχής του έβαλα απλούς σωλήνες-λάστιχα 16-22 και ποτέ δεν χρησιμοποίησα την έξοδο του αλλά πήγα και πήρα ένα απλό spraybar από ένα pet shop!

Με αυτό το εξάρτημα που κρατάει τους σωλήνες στην κεφαλή και εγώ συναντάω μια μικρή δυσκολία στο κούμπωμα-ξεκούμπωμα αλλά όχι κάτι ανησυχητικό για μένα..

Το μόνο ''αρνητικό'' που έχω να πω είναι οτι κάνει λίγο θόρυβο(δεν ξέρω αν ισχύει και το ίδιο με το 305 κ το 205)..καμία σχέση με ένα αντίστοιχο 2217 πχ!!Κάνει αρκετό θόρυβο παραπάνω..


Εν τέλη σου προτείνω και εγώ το 305!!Είναι λίγο too much για 2ο φίλτρο στα 180λ αλλά μόνο κακό δεν θα σου κάνει..και θα το έχεις για ότι ενυδρείο και να πάρεις στο μέλλον....(μιλάμε πάντα για μεγαλύτερο )
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01796 seconds with 11 queries