Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #40  
Παλιά 31-10-11, 01:13
Το avatar του χρήστη pavlos1988
pavlos1988 Ο χρήστης pavlos1988 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 20-10-2010
Περιοχή: Άνω Πατήσια-Γαλάτσι
Μηνύματα: 301
Προεπιλογή

Φιλε Χαρη καλησπερα!Εκτιμω την ευγενη σου απαντηση και ερχομαι να συμφωνησω με τα λεγομενα σου απολυτα,αλλα...Δυστυχως ουτε την οικονομικη ανεση εχω,ουτε τον χωρο,ουτε τις γνωσεις για να συντηρησω ενα 500λιτρο.Πολυ θα το ηθελα αλλα προς το παρον δεν γινεται..Επιπλεον,δεν εχω καποιο εξοχικο για να φυγω και φετος οπως προβλεπονται τα πραγματα ουτε διακοπες θα κανω,ουτε τιποτα..Οποτε εκτος δουλειας,σχολης και καμιας βολτας,τις υπολοιπες ωρες της ημερας ειμαι εδω και μπορω να ασχολουμαι με το ενυδρειο.Το ενυδρειο παντα μου αρεσε,απο μικρος,οπως και η θαλασσα και τωρα κανω κατι το οποιο με ευχαριστει απολυτα,με ηρεμει και με γαληνευει.Δεν ξερω ποσο καιρο θα τρεχει το ενυδρειο..Στο κατω-κατω ουτε εμεις οι ιδιοι δεν ξερουμε ποσο καιρο θα τρεχουμε...Γι αυτο θα προσπαθησω για το καλυτερο,δεν λεω οτι ειναι ευκολο,αλλα θα προσπαθησω..Αληθεια,το skimmer που λες,το πουλας?Γιατι για 30 λιτρα,δεν εχω βρει τιποτα,παρα μονο ενα wanna be skimmer της dennerle,το οποιο ουσιαστικα ειναι για αναταραξη επιφανειας..Εχεις καποια φωτο?Για την αναπληρωση προετοιμαζω νερο βρυσουλας με αντιχλωριο και θερμοστατη και οποτε χρειαζεται,συμπληρωνω.

Με συγχωρεις για το υφος του προηγουμενου post μου..

Απολυτως φιλικα Παυλος!!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01476 seconds with 10 queries