Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 25-10-11, 13:36
George_K Ο χρήστης George_K δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 22-10-2011
Περιοχή: Κυπρος
Μηνύματα: 10
Προεπιλογή

παιδεια δεν ζητησα ποιο φτηνες λυσεις η κινεζικα 8ελω κατι ετοιμο ολοκληρωμενο πακετο με φιλτρα απο ολλα μεσα εχω κανει μεγαλη ερευνα για να καταληξω και ετσι δεν ρωταω τυχαια απλα θελω γνωμες να αποφασισω εδω εχετε παρα πολυ καλες τιμες dubai 100 = 195 euro ..που ειναι το ακριβο?στην κυπρο το ιδιο ενυδρειο = 350 euro..μεγαλη διαφορα αλλα δεν βρισκω τροπο να το φερω κυπρο αν καποιος εχει υποψη καμια μεταφορικη θα ηταν δωρο για μενα.. και ποσα αλλα ενυδρεια υπαρχουν που λενε οτι ειναι καλα αλλα δεν ειναι και τοσα αλλα φιλτρα χιλιαδες που υπαρχουν στην αγορα και αν βρω φιλτρο και αν ταιριαζει στο ενυδρειο μεγαλη ιστορια δεν ειναι τοσο ευκολο να τα παρω ολλα τυχαια και αυτος ο λογος ειναι που θελω κατι ετοιμο που εγυαται η εταιρεια οτι θα δουλεψει τελεια αν θα θελω στο μελλον να βαλω αλλο φιλτρο εξωτερικο αυτο ειναι αλλο θεμα.. απλα θελω γνωμες παιδεια αν υπαρχει κατι καλυτερο να μου δωσετε reveiws αποδειξεις επειδη λογια λεμε ολοι μας και εχω κανει πολλες ερευνες για να καταληξω.. καποιος που τα εχει δοκιμασει και δουλεψει τα ενυδρεια να μου δωσει καποια σωστη απαντηση.. τα ενυδρεια που αναφερα ειναι των 120 λυτρων το dubai 100 190 λυτρα..
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01472 seconds with 10 queries