Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #17  
Παλιά 17-10-11, 21:14
Το avatar του χρήστη gemen
gemen Ο χρήστης gemen δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 30-01-2010
Περιοχή: Ν.Κιλκις
Μηνύματα: 400
Προεπιλογή

εγω ειμαι ετοιμος να πω τα σχολια μου για το fluval fx5 μιας και δουλεβη εως τωρα και ειδα της διαφορες.

πρωτου ομως αναφερω ολα τα πλεονεχτηματα που εχει το fluval σε σχεση με το eheim 2080 πρεπη να παω να τσεκαρω ενα τελευταιο στον ιδιοκτητη που ξερω και γνωριζω τον κλεοβουλο.θελω να ερθω να τσεκαρω κλεοβουλε τον θορυβο του φιλτρου σου.να το βγαλω και βιντεακι και να ειμαι δικαιος σε αυτα που θα πω.μπορω να ερθω να το ακουσω?

μετα θα πουμε ολα τα υπολοιπα οπως
καταναλωση ρευματος
σφουγαρια καθαρισμου
υλικα φιλτρου
θορυβος αντλιας
και πολλα πολλα αλλα που εχω τσεκαρη.

ετσι για να εχετε κατι να συγκρινετε εως να ανεβη το βιντεακι?
ποσα σφουγαρια εχει το 2080 κλεοβουλε?
ποσα σφουγαρια εχει το fx5? μηπως ειναι τιγκα στα σφουγαρια γυρω γυρω το fx5 σε ολα του τα καλαθια και τα σφουγαρια ειναι ποιοτητας και οχι απλα ενα συνιθισμενο μπλε της eheim και μαλιστα κομενο στην μεση για να περναει η κεφαλη? λεω τωρα εγω ο ιδιοκτητης του fx5????

και ενα ακομη ετσι που ακουστηκε δεν θυμαμαι....που.
ειπε καποιος οτι το σχημα του fluval δεν κανει για φιλτρο .... ειναι καπως ... δεν ειναι eheim δηλαδη.ισιο και τετραγωνο και ...

η δικια μου πληροφορια λεει οτι εαν χαλασει, (λεμε)η δεν αρεση το σχημα του..... γινετε μια ωραια πισινουλα οπως αυτες που αγορασαν καποιοι απο τα συνιθισμενα μαγαζια και της καναν πισινουλες για τα γκαμπακια τους.με ωραιες πετριτσες διπλα,ενα κουκλι. το 2080 μαλλον δεν γινετε πισινουλα ε???? εαν χαλαση και αυτο.....

εχω και αλλα που θα σας κανω ολους να πατε να παρετε τον βασιλια με 220 ευρω αλλα πρωτα ειπαμε κλεοβουλε ετσι???

θορυβος ....
και ενα ακομη (κλεοβουλε τι λαστιχα φορας??? 16/22 ????? χα χα χα χα ) το 25/34 σου λεει κατι????
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01419 seconds with 11 queries