Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 27-09-11, 22:47
Το avatar του χρήστη irongud
irongud Ο χρήστης irongud δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 14-12-2010
Περιοχή: Πειραιας
Μηνύματα: 511
Προεπιλογή

μενω στην αναβυσσο οποτε απο νερο ειμαι οκ. υπαρχει και η σκεψη για οσμωση και φτιαχτο νερο βεβαια με καποιο καλο αλατι που περιεχει τις σωστες ποσοτητες μαγνησιο και ασβεστιο και με 2 η 3 αλλαγες το μηνα παλι δε θα μετραω/προσθετω τιποτε (δε θελω δηλαδη να μετραω-προσθετω),ακομα δεν εχω αποφασισει. για φωτιστικο ειδα ιδιοκατασκευη με led λευκα και μπλε 3w το καθενα και περιμενω διευκρινησεις και ισως φτιαξω και μονος μου κατι. επισης επειδη το μονο σκιμερ που παιρνει μεσα υλικα ειναι ενα της deltec και ΑΝ τυχον το βρεις μεταχειρισμενο θα παιζεις στο 200αρι σκεφτομαι και για ενα tmc v2 400 και τα υλικα μου καθως και ενα σφουγκαρακι για την αιωρουμενη μπιχλα να τα βαλω σε ενα 2010 eheim πατενταρισμενο που εχω το οποιο τα χωραει ολα μια χαρα και κατα συνεπεια θα μου βγει και πιο φτηνα το σκιμερ κανα 70αρι εχει αυτο πιστευω. επισης για τη γυαλα επειδη δε θελω να φτιαξω βαση και θα παει πανω απο μια παπουτσοθηκη που εχω οι διαστασεις θα πανε μαλλον 70-72Χ35Χ45υ ( οσο ειναι η παπουτσοθηκη δηλαδη) και φυσικα δε συζηταμε την προοπτικη σαμπ
ευχαριστω πολυ το φιλο κωστας82 που με αποκαλει "μαστορα" με τα λογια του με τιμαει ιδιαιτερα.
__________________
Ο καθένας μας έχει 3 πρόσωπα.
Αυτό που δείχνει , αυτό που νομίζει ότι είναι , και αυτό που πραγματικά είναι...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01425 seconds with 10 queries