Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 16-09-11, 14:06
thanps Ο χρήστης thanps δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 14-09-2011
Περιοχή: Kalamata
Μηνύματα: 57
Προεπιλογή

Kαλημερα πατριωτη!Σε ευχαριστω,εχω ηδη καποια ψαρακια,και επειδη το ενυδρειο μου εχει τα χαλια του,δεν θα βαλω αλλα!!!
-------------------------
...Εκανα μεγαλη βλακεια,γιατι επηρεαζομαι ευκολα,και τωρα ειμαι σε κατασταση πανικου,ετοιμη να τα παρατησω ολα,να δωσω και το ενυδρειο μου και να βλεπω τα ενυδρεια των αλλων απο το ιντερνετ!!!

Πηγαμε στο πετ σοτ και ενω ειχα διαβασει και ειχα πει οτι δεν θα αγορασω τα χαρτινα τεστ νερου,τελικα αυτα εφερα στο σπιτι(εδειξα εμπιστοσυνη στον υπαλληλο και στον αντρα μου).Καναμε ενα τεστ και εκει ανακαλυψαμε οτι δεν μετραει αμμωνια αλλα και οτι μετραει μας το δινει σε χρωμα.Αρα ναι,καλα το καταλαβατε,ειμαι μεγαλη χαζοβιολα και ενω ξερω οτι εχω φουλ προβλημα με νιτρικα και νιτρωδη ή οπως στο καλω τα λενε,δεν ξερω ποσο ακριβως εχω και δεν ξερω τιποτα για την αμμωνια.

Το μονο που κανω ειναι μικρες αλλαγες νερου καθημερινα,με αντιχλωριο ,φουλ οξυγονο και ο Θεος βοηθος.Κοιταω συνεχεια τα ψαρακια μου,φαινονται μια χαρα εκτος απο το ενα γκουραμι που κρυβεται συνεχεια μεσα σε ενα πιθαρι,αλλα αμφιβαλω κατα ποσο καλα μπορει να ειναι και τα υπολοιπα ψαρακια οσο ενεργητικα και αν φαινονται.

Εχω απογοητευτει παρα πολυ.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη thanps : 16-09-11 στις 14:06 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01333 seconds with 10 queries