Θέμα: water in
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3  
Παλιά 12-09-11, 16:40
Το avatar του χρήστη kixlidatos
kixlidatos Ο χρήστης kixlidatos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 31-08-2011
Περιοχή: Σαντορινη
Μηνύματα: 1.012
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από panos-alex/polis Εμφάνιση μηνυμάτων
εδω να γινει διευκρινηση γιατι μπορει να γινει παρεξηγηση.
ΔΕΝ ειναι πολιτικη του φορουμ ο διασυρμος οποιουδηποτε καταστηματος.
πολιτικη του φορουμ ειναι να κατατιθενται ελευθερα καλες και κακες εμπειριες οσον αφορα καταστηματα ενυδρειακου ενδιαφεροντος.
νομιζω δεν ειναι δυσκολο να το καταλαβει καποιος..εκτος αν δε θελει να καταλαβει.
ακουστηκαν εξισου καλες και κακες εντυπωσεις για το καταστημα..πραγμα λογικο και προσγειωμενο. μονο καλα ή μονο κακα θα ανηκαν στη σφαιρα της φαντασιας ετσι κι αλλιως και δε θα γινοταν πιστευτο απο κανενα.
Να διευκρινισω και εγω,πραγματι ετσι οπως το εγραψα,ετσι ακουγετε,αλλα επιμενω οτι η ουσια ειναι οτι.Ενας φιλος ανοιξε ενα θεμα για να ρωτησει κατι συγκεκριμενο,δηλ. αν πρεπει να κανει εγραφει για να δει τις τιμες ,και εξελυχθηκε σε ενα βαρυ κατηγορω μονο γιαυτο το μαγαζι ,με την ανοχη του φορουμ.Εδω διαφωνω εγω,για τους λογους που προανεφερα.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kgf12345 Εμφάνιση μηνυμάτων
στο καταστημα που δουλευα μεχρι προσφατως και συγκεκριμενα στο σερβις του,εγω τα εκοβα τα πιστωτικα.και σε πληροφορω οτι εκοβα εκατονταδες καθε μερα.και για αλλαγες προιοντος και για επιστροφη χρηματων και για ελατωματικα προιοντα και γιατι ετσι του καπνισε του πελατη να αλλαξει.
οποτε αυτο που λες,απλα δεν στεκει.αυτα τα περι δεν γινονται επιστροφες κλπ ειναι ελληνικες πατεντες.επειδη εμενα στην αγγλια 8 χρονια εχω να σου πω οτι εκει ετσι και σου πουνε σε καταστημα αυτα που λες,τους κοβεις τον κ**ο!
Καλα η δικη σου μαρτυρια δεν μετραει,γιατι σε αυτο το θεμα ειμαστε αντιδικοι,μια που μαθαμε και τον αστικο κωδικα

Εγω μιλησα μονο για την επιστροφη χρηματων,και οχι για αλλαγη.
Ειπες αυτο που ειπ[α αθελα σουγια την Αγγλια,εδω ειναι Ελλαδα
__________________
Το Σοφοτερο ειναι ο χρονος,ανακαλυπτει τα παντα
Το Ωραιοτερο ειναι ο κοσμος γιατι ειναι εργο Θεου
Το Δυσκολοτερο ειναι να γνωρισεις τον εαυτο σου
Το Ευκολοτερο ειναι να δινεις συμβουλες σε αλλους
Θαλης ο Μιλησιος 640-546 π.χ
Africa γιατι ετσι μαρεσει
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01438 seconds with 10 queries