Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 24-08-11, 18:37
Το avatar του χρήστη Αντωνης Πατρα
Αντωνης Πατρα Ο χρήστης Αντωνης Πατρα δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 30-06-2011
Περιοχή: πατρα - βασιλικο
Μηνύματα: 297
Προεπιλογή

ναι δεν θα το χωρησω ειναι αμαρτια.. πολλα ηδη δεν θελω για να αποφυγω καυγαδες και διαφορετικες συνθηκες... και το συμαντικοτερο.. δεν εχω την μεγαλη οικονομικη ανεση για πολλα λιπασματα και σπανια ακριβα φυτα .. θελω κατι απλο ..κατι σαν... να σας συνεπαρω λιγο??
1η σκεψη ..φανταζομαι ενα λιβαδι απο "γκαζον" οπου θα ξεπροβαλουν τα πχ:νεον μεσα απο μια συσταδα ψηλων φυτων..αντε να υπαρχει αλλο ενα κοπαδακι στην αντιθετη πλευρα απο κατι αλλο...
2η σκεψη κιχλιδες με αμμο και πετρες (απλο και οικονομικο πιστευω..)
3η σκεψη malawi .. πετρες υποστρωμα λιγα φυτα..
4η σκεψη tanganyika...

* κατι σημαντικο.. δεν εχω Α/Ο και θελω οι επιλογες μου θελω να ειναι για νερο βρυσης...
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ΑΦΡΙΚΑΝΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
Να κανεις 2μετρο ενυδρειο και να το κοψεις στην μεση,ουτε ο Θεος δεν θα το ηθελε.
Μια παρατηρηση,αν το τελικο ειναι 70 υψος καλος,αλλα αν ειναι μονο η γυαλα,θα σε δυσκολεψει παρα πολυ.
Και μια προταση Africa και τα μυαλα στα καγκελα
τι θα με δυσκολεψει εννοεις? το υψος το κανονιζω γιατι ακομα δεν εχω κοψει τζαμια.. αλλα απο θεμα πιεσης θα εχω προβλημα εννοεις?
__________________

Μπορεις να πας πιο μακρια με μια ευγενικη λεξη και ενα πιστολι,παρα με μια ευγενικη λεξη μονο.’ Al Capone

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Αντωνης Πατρα : 24-08-11 στις 18:37 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01352 seconds with 11 queries