Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #74  
Παλιά 02-10-04, 01:44
Το avatar του χρήστη batza
batza Ο χρήστης batza δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 22-12-2002
Περιοχή: corfu
Μηνύματα: 172
Προεπιλογή ΑΝΑΚΑΤΑΤΑΞΕΙς ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ

Αγαπητοι φυλοι και συναδελφοι μετα απο δυο χρονια επιτιχιμενεις λιτουργιας του ενυδρειου μου δοξα να εχει ο Ποσυδονας, ηρθε η ωρα για ενα φεις λιφτινγκ . Βεβεα το οτι ολα πιγαν καλα το οφιλο σε ολους εσας και στον μπατζανακι μου το Στεφανο που με τις συμβουλεσας και τις οδιγιεσας με βοιθισατε να γινω ενας ευτιχισμενος ενυδρειακις .Στο ενυδρειο μου λιπων εχω προσθεσει πολου ς βραχους τους δυπλασιους απο οτι ειχα πριν, επισεις εχω βαλει και τεσερεις ανουμπιες μεγαλες, η οικονα εχει βελτιοθει παρα πολυ και πλεον δεν μενουν ασιγκινιτοι ουτε και οι ποιο αδιφοροι παρατιριτες που οπος θα εχετε παρατιρισει ηπαρχουν αρκετοι, εμεις κοβουμε τεις φλεβεσμας μολεις δουμε γιαλα κι αυτοι αγρο αγοραζαν τωρα πρεπει να ομολογισω οτι και αυτοι καπος συγκινουντε.Κριμα που δεν μπορω να στιλω φοτο. Εχω δοσει ομος στον μπατζανακι και θα τις δοσει στον Τολη να μου κανει την νεα παρουσιαση .Περα ομος απο την εσθιτικη αλαγη εχω κανει και καποιες βαλτιοσεις στην πιοτητα του νερου, το οποιο το φιλτραρω με φιλτρο ενεργου ανθρακα, επισεις σε καθε αλαγη προσθετω την αναλογη ποσοτητα μαγιρικης σοδας για να καραταω το PH οσο ποιο ψιλα μπορω διοτι του υδραγογιου αειναι 7,5 με τη σοδα το κραταω γιρο στο 8. Και ακομα εχω προσθεσει αλατι στο οποιο νομιζω οτι οφιλω και την μεγαλη διαφορα στα χροματα των ψαριων, πολυ μεγαλη διαφορα .Αυτα θα κανω μια προσπαθια να στιλω φωτο για να δουμε τι θα δουμε
__________________
African Master
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01413 seconds with 10 queries