Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #57  
Παλιά 07-07-11, 09:13
Το avatar του χρήστη vaska
vaska Ο χρήστης vaska δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 27-06-2011
Περιοχή: Πάτρα
Μηνύματα: 142
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από johnm62 Εμφάνιση μηνυμάτων
Φιλε μου καλημερα .
Ειχα παρομιο προβλημα με ψηγειο και μαλιστα ΕΚΤΟΣ εγγυησεις και η εταιρια μου εκανε εκπτωση 70% στην αντικατασταση του μονο και μονο για το ονοματης . Ρωτα την ξαδερφη σου νομιζω οτι το εξωδικο μπορεις να το στηλεις και με email και ετσι γλυτωνεις το 50ευρω του δικαστικου κλητηρα .Παντος μην τους αφηνεις με τιποτα . Στο εξωδικο βαλε μεσα πατωματα , τοιχους , ηλεκρικες συσκευες , ψηχικες οδυνες , ψαρια κλπ ξερουν οι δηκηγοροι .
Στηλε email στον κατασκευαστη και τονισετου οτι ο εδω αντιπροσωπος χαλαει το ονοματου με αυτα που κανει και οτι εσυ θα ενυμερωσεις ολα τα ενυδρειακα forum για το τι γυνετε με την συνγκεκρημενη εταιρια ωστε να μην την πατησει αλλος συνχομπιστας . Μαζι στηλτου και το εξωδικο να ξερει οτι δεν πεζεις .
Σου ευχομαι καλο ξεμπερεμα .
Ο νομικός δρόμος είναι ένας και τα εξώδικα έχουν απολύτως συγκεκριμένο τρόπο που επιδίδονται ή θυροκολλούνται και όταν μιλάμε για ζημιά 600 + ευρώ ας μην τσιγκουνευόμαστε τα 50.

Είμαι απολύτως πεπεισμένος ότι στη συγκεκριμένη περίπτωση, θα αναθεωρήσουν και το κατάστημα και ο εισαγωγέας μόλις λάβουν το εξώδικο. Θα πάρουν τηλ και θα παρακαλέσουν να το λύσετε εξωδικαστικά λόγω του ότι έχουν άδικο και ο νόμος είναι με το μέρος σου. Απλά φρόντισε να μην το καθυστερήσεις πολύ.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01417 seconds with 11 queries