Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #11  
Παλιά 03-07-11, 18:04
Λάζαρος
Guest
 
Μηνύματα: n/a
Προεπιλογή

εχω την αισθηση πως ειναι μη ασβεστολιθικο το ψιλο ψιλο χαλικακι που εχει γι αυτο και λεει ειδικο για γαριδες(καποιες θελουν χαμηλο ph)...αλλα ρωτα τους και απευθειας για να το τεσταρεις στα σιγουρα

εχει flakes και pellets ειδικα για μονομαχο..οταν λεμε ειδικα τελος παντων πανω κατω τα ιδια που θελει και ενα γκαπυ για να δειξει χρωμα λιγο πιο εντονο...ιδιο μιξ διατροφης λογικα ειναι,αλλα παρε τα εξειδικευμενα εσυ να σαι σιγουρος...ειναι καπως ξηρα διατροφη αυτη...αμα παρεις και καμια κατεψυγμενη(εγω δεν πηρα)ακομα καλυτερα

εχω ακουσει πως η water inn εχει καλη ποιοτητα σε φυτα...αμα παρεις το πακετο με την δωροεπιταγη ισως ειναι καλο να το σκεφτεις...μην σε παιρνω βεβαια και στο λαιμο μου..γιατι εξ αποστασεως αγορα φυτου ειναι καπως.
εξυπακουεται αγοραζεις και τον θερμοστατη μαζι ..τι αλλο...α co2 ξεχνα το ...εννοειται δεν βαζεις...ευκολα ή σχετικα βατα φυτουλια προτιμησε...ουτε ισχυρο φως θελουν οι μονομαχοι (δεν θα χεις αλλωστε και τοσο ισχυρο φως με 11 βατ στα 25 περιπου καθαρα λιτρα)ουτε co2 μπουκαλα...
θα μου πεις τοτε τι το θες το υποστρωμα...
καλη ερωτηση...μια φορα το χαλικακι ειναι ομορφο..το υποστρωμα λογικα αχρειαστο σου ειναι

αμα παρεις την complete εκδοση(οχι την plus) ποσα λεφτα σε δωροεπιταγη σε μενουν(βγαλε και τα μεταφορικα ε,που θα ναι και διπλα υποθετω αλλα ρωτα τους και ψηστους σχετικα) .και ποσο καθαρο κερδος βγαζεις σε σχεση με petcumulus π.χ ή αλλη εταιρεια..ψαξτο και αυτο...
αν σε συμφερει τοτε με την δωροεπιταγη αρπαζεις το χαλικακι που δινει και χωρια(δεν θυμαμαι ομως ποσες σακκουλες δινεις το complete plus αλλωστε μιλαμε για 30λιτρο...(ή μηπως μια ) και τον θερμοστατη...δες αν συμφερει ετσι..ψαξτο λιγο,καλα μην τρελαινεσαι κιολας απλα δες λιγο πεντε πραγματακια και τσακ μπαμ παρτο ή οχι
βεβαια δεν μιλαμε εδω που τα λεμε για τιτανιες διαφορες τιμης απο την complete στην complete plus
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01558 seconds with 11 queries