Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #27  
Παλιά 07-06-11, 20:00
Το avatar του χρήστη delta66
delta66 Ο χρήστης delta66 δεν είναι συνδεδεμένος
Professor
 
Εγγραφή: 29-09-2007
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 19.360
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από anastapalios Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν νομίζω να είναι βεντάλιες τα ανεμιστηράκια και μη τα υποβαθμίζεις έτσι γιατί η απάντηση για τα περί απόδοσης σε σχέση με το θόρυβο, το κόστος και την κατανάλωση ήδη δόθηκε από τον Bokosta!
Ωστόσο ούτε χρειάζεται να ανοίξεις καμία τρύπα περισσότερη στο καπάκι αφού οι διαφορές είναι ελάχιστες..Ας δουλέψουν αυτά που ήταν να μπουν και 5 λεπτά παραπάνω για να πιάσει την επιθυμητή θερμοκρασία το ενυδρείο μας...
Και όσο για το παράδειγμα με την BMW και τη FIAT ατυχές, γιατί πολύ απλά στη σημερινή εποχή ή τουλάχιστον μέχρι πριν 2 χρόνια, δεν είναι δύσκολο να αποκτήσεις μια BMW, αλλά πως να τη συντηρήσεις!!Και στην περίπτωσή μας (ανεμηστηράκια) συντήρηση δεν χρειάζεται πουθενά...
Οπως και εσυ, ειπα την αποψη μου και τη διαφωνια μου βαση και της δικης μου εμπειριας πρακτικα.
Ο καθενας κανει τις επιλογες του απο εκει και μετα.
Μπορει να παρει απο ενα και να το βαλει στο προσωπο του να δει την αποδοση τους. Μετα ας μας πει και τη γνωμη του για να εχουμε πολλες.
__________________
O delta66 δεν εχει καμια σχεση με επαγγελματα που αφορουν το ενυδρειο και δεν εξαρταται απο σπονσορες, επαγγελματιες και διαφημισεις.
Γραφει ελευθερα και ανεπηρεαστα την αποψη του και ευχαριστει το GAB που του δινει αυτη τη δυνατοτητα.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01325 seconds with 10 queries