Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #60  
Παλιά 29-05-11, 17:37
Το avatar του χρήστη kingrim
kingrim Ο χρήστης kingrim δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-02-2005
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 3.102
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην kingrim
Προεπιλογή

παιδια για να μην παρεξηγηθω απο κανεναν να πω πρωτα απο ολα οτι τα λαθη ειναι δικα μου το ειδωλο (γιατι δεν ακουσα τον Raven ή να αλλαζα το χρωμα στο φοντο ή να εκανα αυτο που θα δειτε παρακατω), η σιλικονη (γιατι δεν την καθαρισα σωστα) και το φυτο απλα ειναι ετσι το χρωμα του και θα παρει τον .......
Οσο για το βαθος ή για το κατι που εχει και δεν μπορειτε να καταλαβετε απλα ειναι λογο ελειψης συγκρισης του ιδιου aquascape Και διαφορας φωτογραφιας μεταξι μιας δικια μους και του ΖΧ για αυτο εκατσα και εβγαλα σημερα οσο πιο καλη φωτο μπορουσα αλλαζοντας το θεμα με το ειδωλο καθαριζοντας και κοβοντας ευθεια την σιλικονη και ρυθμιζοντας την καμερα ωστε να περνει σαν μετρο μετρησης φωτος το πρασινο φυτο και οριστε τα αποτελεσματα

Πρωτα θα βαλω την φωτο του ΖΧ και μετα την δικια μου:




.


μπορει στην δευτερη να εχω διορθωσει τα λαθη αλλα η λεπτομερια και η καθαροτητα στην πρωτη φωτο δεν υπαρχει για παραδειγμα δειτε τους βραχους ποσο πιο ζωντανοι ειναι

το καλητερο θα ηταν να ειχαμε χρονο με τον ΖΧ και να βλεπαμε τις φωτο εδω αλλα δυστηχος (για μενα) ο ανθρωπος δουλευει σπαστο ωραριο και ηρθε σε μενα ανδιαμεσα απο την δουλεια του και πηγε αμεσως ξανα στην δουλεια και ολα αυτα με ειδοποιηση μονο λιγες μερες πριν
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01437 seconds with 10 queries