Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 19-05-11, 01:22
Το avatar του χρήστη Δημητρης89
Δημητρης89 Ο χρήστης Δημητρης89 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 28-05-2009
Περιοχή: Αλεξανδρουπολη
Μηνύματα: 977
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από zipo Εμφάνιση μηνυμάτων
To 120άρι τί μήκος έχει?Αν είναι ένα μέτρο ίσως θα μπορούσες να σκεφτείς οριακά ένα χαρέμι με labidochromis αν και πάλι δε θα το χαιρόσουν τόσο σε αυτά τα λίτρα γιατί δε θα μπορούσες να κρατάς καμιά γέννα.Εγώ το 120άρι θα το έκανα species με κανένα είδος από κοχυλόψαρα Tanganyika,αλλά αυτό είναι δικό μου σχέδιο... Από την ίδια λίμνη θα μπορούσες επίσης να το κάνεις species με κάποιο από τα <<πετρόψαρα>> που έχει.
νομιζω ειναι 1,20 αν θυμαμαι καλα(δεν εχω και μετρο εδω)
παντως απο τα περισσοτερα aulonocara που ειδα μου αρεσαν σχεδον ολα,τωρα μενει να δω πια μπαινουν σε 120 λιτρα
-------------------------
στο μονο που κολαω στα κοχυλοψαρα ειναι οτι το ενυδρειο δειχνει πολυ αδειο
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από zipo Εμφάνιση μηνυμάτων
To 120άρι τί μήκος έχει?Αν είναι ένα μέτρο ίσως θα μπορούσες να σκεφτείς οριακά ένα χαρέμι με labidochromis αν και πάλι δε θα το χαιρόσουν τόσο σε αυτά τα λίτρα γιατί δε θα μπορούσες να κρατάς καμιά γέννα.Εγώ το 120άρι θα το έκανα species με κανένα είδος από κοχυλόψαρα Tanganyika,αλλά αυτό είναι δικό μου σχέδιο... Από την ίδια λίμνη θα μπορούσες επίσης να το κάνεις species με κάποιο από τα <<πετρόψαρα>> που έχει.
τελικα ειναι 80*45*34

καμια τυχη για κατι τετοιο ε? http://www.aquatek.gr/vb/showthread....hlight=saulosi

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Δημητρης89 : 19-05-11 στις 01:22 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02115 seconds with 11 queries