Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #17  
Παλιά 18-05-11, 14:47
Το avatar του χρήστη stratigos24
stratigos24 Ο χρήστης stratigos24 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-03-2011
Περιοχή: Αθηνα-Βυρωνας
Μηνύματα: 2.278
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από aquahobby Εμφάνιση μηνυμάτων
και μια παρατηρηση απο μενα βεβαια δεν ξερω αν ισχυει
την τακτικη του 50% δωροεπιταγη την κανει το water inn πανω στην κηφισια φανταζομαι απο εκει εγινε η αγορα
οι προτασεις του σε αρχαριους ειναι λανθασμενες και η τακτικη του βαζω ψαρια απο την αρχη το εχω ακουσει οτι το λενε συνεχως
Και μου το παιζουν και καταστημα με εξειδικευμενο προσωπικο.
μη χεσω
Bασικα ενω εχω παρει πραγματα απο εκει δεν προκειται να ξαναδωσω φραγκο μονο και μονο για το στυλακι μερικων πωλητων του αλλα και την τρελη κουφαμαρα που μου ειπαν: πηγα με ενα θερμοστατη dennerle 25w που πηρα απο εκει ο οποιος δεν δουλευε σωστα, δεν εσβηνε, ολη την ωρα ηταν αναμενος κλπ και ας τον ειχα καλιμπραρει ποσος φορες. Εμενα το ενυδρειο 25 λιτρα καθαρα δηλαδη watt ανα λιτρο. Και μου λενε δεν μπορουμε να κανουμε αλλαγη γιατι ειναι σαββατο...καλα δεν υπηρχε τετοιο πραγμα βαλαμε λιγο τις φωνες και ολα οκ, αλλα μου ειπαν αλλαγη γινεται μονο με το ιδιο προιον, δηλαδη παλι εναν dennerle 25w. Απο οτι ομως μου ειπαν φιλοι μου που εχουν και δουλευουν σε καταστηματα, αμα εχεις ολη τη συσκευασια καθως και την αποδειξη, μπορεις να παρεις οτι αλλο θες και οχι μονο το ιδιο πραγμα...δηλαδη αν εγω ηθελα να παρω 50αρι θερμοστατη δεν θα με αφηνανε και καλα....αχχααχ
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01681 seconds with 10 queries